باشگاه رئال مادرید برای به خدمت گرفتن مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس دست به کار خواهد شد.

باشگاه رئال مادرید برای به خدمت گرفتن مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس دست به کار خواهد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «آاِس» اسپانیا به نقل از رسانه‌های ایتالیایی گزارش داد؛ زین‌الدین زیدان به دنبال این است تا با فروش وینیسیوس جونیور و ایسکو، پائولو دیبالا از یوونتوس به ترکیب تیم تحت‌هدایتش اضافه کند. این مهاجم آرژانتینی که پیش از این مورد توجه باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد، چلسی و پاری‌سن‌ژرمن بود، در یوونتوس به نوعی زیرسایه کریستیانو رونالدو مانده است.

دیبالای ۲۶ ساله و باشگاه یوونتوس هنوز برای تمدید قرارداد با یکدیگر به توافق نرسیده‌اند، این در حالی است که قرارداد فعلی او در سال ۲۰۲۲ به پایان می‌رسید. رئالی‌ها امیدوارند با تضمین دادن به حضور این مهاجم آرژانتینی در ترکیب اصلی کهکشانی‌ها، او را برای پیوستن به جمع شاگردان زیدان وسوسه کند.

در سوی دیگر افت کیفی وینیسیوس جونیور و بیرون ماندن ایسکو از ترکیب اصلی رئال مادرید، شایعاتی را درباره آینده حرفه‌ای این دو بازیکن مطرح کرده است. آندره‌آ پیرلو، سرمربی یوونتوس علاقه زیادی به ایسکو، هافبک اسپانیایی رئال مادرید دارد و نسبت به جذبش علاقه‌مند است.

دیبالا در حالی مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته که تاکنون در ۲۳۱ بازی برای یوونتوس به میدان رفته و ۹۵ گل نیز به ثمر رسانده است. او تاکنون به بانوی پیر برای کسب ۱۰ جام مختلف از جمله پنج قهرمانی در سری A و سه قهرمانی در جام حذفی ایتالیا کمک کرده است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.