علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با حمایت از سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خواستار افزایش روحیه نقدپذیری مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ شد.

علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با حمایت از سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خواستار افزایش روحیه نقدپذیری مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، علی محمدی در واکنش به رأی صادرشده از سوی کمیته اخلاق و محرومیت موقت سعید آذری، اظهار داشت: بنده نیز از شنیدن این خبر متعجب شدم و واقعاً بابت این برخوردها با چهره‌های ارزشمند فوتبال متأسفم. کارنامه و خدمات آقای آذری طی سالیان متمادی حضور در فوتبال کشور بر کسی پوشیده نیست و ما طی یک سال حضورشان در استان خوزستان شاهد زحمات دلسوزانه ایشان در باشگاه فولاد بوده و هستیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان در ادامه افزود: قطعاً این‌گونه رفتارها پاسخ مناسبی به آقای آذری نیست که سال‌ها تلاش برای ورزش کشور را در کارنامه دارند. بایستی افسوس خورد که چرا و چگونه با افراد خبره و باتجربه‌ای که به درستی به‌عنوان سرمایه‌های ما در ورزش و مدیریت ورزشی کشور شناخته می‌شوند، برخورد می‌کنیم. کجای آموزه‌های دینی ما یا در کدام گوشه از دنیا از پیشکسوتانی که عمر و زندگی‌شان را صرف خدمت به جوانان کشور خود کرده‌اند اینچنین قدردانی می‌شود؟

علی محمدی در پایان خواستار تقویت روحیه نقدپذیری مدیران ارشد فوتبال شد و گفت: چرا فضا را به سمتی برده‌اید که اجازه نقد را از کنشگران اصلی حوزه ورزش گرفته‌اید؟! به راستی فوتبال ایران چه منفعتی از این فضای بسته خواهد داشت؟ من معتقدم که هرچه آقای آذری گفته تنها بر سر دلسوزی ایشان برای فوتبال کشورمان بوده و واکنش چهره‌های اصیل فوتبال پس از رأی عجیب کمیته اخلاق برترین دلیل بر حق بودن دیدگاه‌های ایشان است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.