فصل نقل‌وانتقالات لیگ قطر با جذب هفت بازیکن ایرانی از سوی باشگاه‌های قطری به پایان رسید.

فصل نقل‌وانتقالات لیگ قطر با جذب هفت بازیکن ایرانی از سوی باشگاه‌های قطری به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فصل نقل‌وانتقالات فوتبال باشگاه‌هاى قطر به پایان رسید تا شاهد یکى از شلوغ‌‌ترین فصل‌هاى لیگ ستارگان این کشور با حضور لژیونرهاى ایرانى باشیم.

عدم حضور در امارات و عربستان طى سال‌هاى اخیر همواره موجب انتقال بازیکنان ایرانى به لیگ قطر بوده است، اما در فصل جارى افزایش نرخ ارز موجب شد تعداد لژیونرهاى فوتبال ایران در قطر بیش از سال‌هاى گذشته باشد.

در واقع این نخستین بار است که باشگاه‌هاى قطرى با هفت لژیونر ایرانى فصل را آغاز مى‌کنند. در فصل گذشته تنها سه تیم العربى، السیلیه و الشحانیه بازیکن ایرانى در اختیار داشتند.

مرتضى پورعلى گنجى العربى را به مقصد لیگ چین ترک کرد، کریم انصارى فرد از السیلیه به آاِک آتن یونان پیوست و الشحانیه به لیگ دسته دوم سقوط کرد تا رامین رضاییان از این تیم جدا شود. رامین که بهترین گلزن الشحانیه بود پیشنهاد قابل توجه الدحیل را پذیرفت تا تنها لژیونر باقىمانده فوتبال ایران در قطر باشد.

پس از او باشگاه العربى با جدایى پورعلى گنجى دو بازیکن ایرانى دیگر به خدمت گرفت و مهدى ترابى و همچنین مهرداد محمدى را جذب کرد. امید ابراهیمى که به صورت قرضى از الاهلى جدا شده بود با ابراز تمایل مسئولان این باشگاه به تیم سابق خودش بازگشت.

پژمان منتظرى نیز با الخریطیات به لیگ ستارگان برگشته است و با حضور شجاع خلیل‌زاده در الریان و همچنین روزبه چشمى در ام صلال جمع بازیکنان ایرانى شاغل در لیگ ستارگان فوتبال قطر به هفت نفر رسید.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.