رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال کشورمان با کویت را به تأمین هزینه‌های اعزام منوط دانست.

رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال کشورمان با کویت را به تأمین هزینه‌های اعزام منوط دانست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، داود پرهیزکار در گفت‌وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: همان‌طور که پیش از این هم اعلام شد، با وجود برخی مشکلات موفق به انجام هماهنگی‌های لازم جهت اعزام تیم ملی فوتسال به ازبکستان و انجام دو دیدار تدارکاتی شدیم. این اتفاق در شرایط فعلی، بهترین اقدام ممکن است و قطعاً برای تیم ملی مفید خواهد بود.

وی درباره احتمال برگزاری دیدار دوستانه شاگردان محمد ناظم‌الشریعه با تیم ملی کویت تصریح کرد: در نظر داریم تا پیش از اعزام به مسابقات جام ملت‌های آسیا، اردو و بازی تدارکاتی دیگری نیز داشته باشیم که به احتمال زیاد در کشور کویت، میزبان جام ملت‌های آسیا باشد. البته این موضوع منوط به تأمین هزینه‌های اعزام است. به همین منظور تلاش می‌کنیم با جذب حامیان مالی، مانند تورنمنت فوتسال مشهد که با حضور دو تیم خارجی برگزار کردیم، تیم ملی را به کویت اعزام کنیم.

رئیس کمیته فوتسال در ادامه خاطرنشان کرد: تیم‌های ملی رده‌های مختلف همیشه از جذب اسپانسر در تأمین هزینه‌های خود بهره بردند و این‌گونه نیست که این اتفاق برای نخستین بار و مختص به تیم ملی فوتسال باشد. اینکه به دنبال تأمین هزینه‌های اعزام تیم ملی فوتسال با هدف رساندن بازیکنان به حداکثر آمادگی باشیم، اتفاق مثبتی است. ضمن اینکه اکنون باید متمرکز باشیم و از زمان کم باقیمانده تا آغاز جام ملت‌ها غافل نشویم.

پرهیزکار درباره نشست خود با محمد ناظم‌الشریعه بیان کرد: هفته آینده نشست مشترکی با سرمربی تیم ملی خواهم داشت و نظر ناظم‌الشریعه را درباره اضافه شدن یا نشدن مربی جدید، جویا خواهم شد. این آمادگی را داریم که در صورت درخواست سرمربی، موضوع را در کمیته فنی و توسعه بررسی کنیم. در آن صورت گزینه‌های موردنظر سرمربی بررسی خواهد شد، اما تا امروز هیچ صحبتی درباره این موارد انجام نشده و باقی موارد صرفاً گمانه‌زنی رسانه‌ای است. ضمن اینکه تیم ملی فوتسال با همین کادر فنی فعلی عازم ازبکستان خواهد شد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.