رئیس باشگاه نقش کلیدی در بلوکه کردن فرایند پیوستن مهاجم اروگوئه‌ای این تیم به اتلتیکومادرید دارد.

رئیس باشگاه نقش کلیدی در بلوکه کردن فرایند پیوستن مهاجم اروگوئه‌ای این تیم به اتلتیکومادرید دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که برخی رسانه‌های اسپانیایی از توافق لوئیس سوارس با باشگاه بارسلونا برای فسخ قراردادش به منظور پیوستن به تیم فوتبال اتلتیکومادرید خبر داده‌اند، اکنون خبر می‌رسد که رئیس باشگاه بارسلونا نمی‌خواهد مهاجم اروگوئه‌ای آبی‌واناری‌ها را به طور رایگان در اختیار یکی از رقبای اصلی کاتالان‌ها قرار داد.

بر اساس گزارش سایت «بارسا یونیورسال»؛ خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا فرایند پیوستن سوارس ۳۳ ساله به روخی‌بلانکو را بلوکه کرده است. بر اساس این گزارش، بند توافقی در قرارداد این مهاجم اروگوئه‌ای با بارسا وجود دارد که او نمی‌تواند در صورت جدایی از جمع آبی‌واناری‌ها راهی تیم‌هایی همچون رئال مادرید، منچسترسیتی و پاری‌سن‌ژرمن شود.

در این لیست نامی از باشگاه اتلتیکومادرید نبوده است اما بارتومئو نمی‌خواهد سوارس را به عنوان بازیکن آزاد تقدیم به یکی از رقبای اصلی بارسلونا یعنی روخی‌بلانکو کند. رئیس باشگاه بارسلونا به همین خاطر هنوز توافقنامه فسخ قرارداد سوارس را امضا نکرده و از اعضای هیئت مدیره باشگاه خواسته تا نام اتلتیکومادرید را هم به تیم‌هایی که سوارس نمی‌تواند پس از جدایی از بارسلونا به آنها ملحق شود، اضافه کنند.

برخی رسانه‌های اسپانیایی از توافق شخصی لوئیس سوارس با اتلتیکومادرید خبر داده‌اند و گفته‌اند و او قراردادی دو ساله با این باشگاه مادریدی امضا خواهد کرد. سوارس که پس از ۶ فصل حضور در بارسلونا در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد، اخیراً بحث پیوستنش به یوونتوس هم مطرح بود، اما این باشگاه ایتالیایی اعلام کرد برنامه‌ای برای جذب مهاجم پیشین لیورپول ندارد.

«رادیو کاتالونیا» هم خبر داد که سوارس ۳۳ ساله پذیرفته در ازای دریافت بخشی از دستمزد سال پایانی قراردادش با بارسلونا، قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کند. حتی گفته می‌شود او روز گذشته (دوشنبه) با هم‌تیمی‌هایش در بارسا خداحافظی کرده است.

سوارس در این مدت در ۲۸۳ بازی برای کاتالان‌ها به میدان رفته و ضمن به ثمر رساندن ۱۹۸ گل، آمار ۱۰۹ پاس گل را هم از خود برجای گذاشته است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.