هافبک هجومی ایرانی تیم فوتبال آمیای فرانسه به زودی با یکی از باشگاه‌های دسته اول فوتبال انگلیس قرارداد می‌بندد و دوران بازی‌اش را در جزیره ادامه را ادامه خواهد داد.

هافبک هجومی ایرانی تیم فوتبال آمیای فرانسه به زودی با یکی از باشگاه‌های دسته اول فوتبال انگلیس قرارداد می‌بندد و دوران بازی‌اش را در جزیره ادامه را ادامه خواهد داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه تلگراف انگلیس مدعی شده است که سامان قدوس هافبک هجومی ایرانی تیم فوتبال آمیای فرانسه پس از موفقیت در تست پزشکی باشگاه برنتفورد انگلیس در آستانه عقدقرارداد با این این دسته اولی قرار گرفته است.

قدوس در لیست بازیکنان تیم فوتبال آمیا در مسابقات هفته اخیر لیگ دسته دوم فوتبال فرانسه جایی نداشت و به نظر می‌رسد که سرمربی این تیم لوکا السنر هم اعتقادی به بازیکن ۲۷ ساله ایرانی تیمش ندارد.

از این رو باشگاه برای انتقال قرضی قدوس به تیم برنتفورد موافقت کرده است که این قرارداد به تیم انگلیسی اجازه می‌دهد در صورت رضایت از عملکرد بازیکن ایرانی‌اش قرارداد او را قطعی کند. پس از جدایی اولی واتکینز از تیم برنتفورد، توماس فرانک سرمربی تیم در صدد جذب گزینه‌های جدید برای پر کردن جای خالی اوست و قدوس هم نخستین گزینه او بوده است.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.