فوق‌ستاره بارسلونا و تیم ملی آرژانتین در اقدامی خیرخواهانه هزینه خرید تجهیزات آموزشی برای هزاران کودک سوری را متقبل شد.

فوق‌ستاره بارسلونا و تیم ملی آرژانتین در اقدامی خیرخواهانه هزینه خرید تجهیزات آموزشی برای هزاران کودک سوری را متقبل شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، بیناد خیریه لیونل مسی برای کودکان دانش‌آموز در سوریه بسته‌های آموزشی ارسال کرده است. این سازمان با همکاری صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل (یونیسف)با هدف کمک به آموزش هزاران دانش‌آموز سوری، هزینه خرید تجهیزات آموزشی بر پایه بازی و توسعه و شناخت مهارت‌های اجتماعی برای آنها را تأمین کرده است.

در این راستا بنیاد لئو مسی رقمی را به خرید اختصاص بسته‌هایی برای توسعه آموزش رسمی و غیر رسمی ۵۰ هزار و ۶۳۰ دانش آموز پسر و دختر در ۹ استان سوریه اختصاص داده است. یکی از اهداف بسته‌های آموزشی اهدایی لیونل مسی به دانش آموزان کم سن‌و‌سال سوری، امکان حضور آنها در کلاس‌های درس برای بهره‌مندی از آموزش گروهی است.

این بسته‌ها در سه نوع متفاوت است: بسته‌های پرورشی مخصوص خردسالان، بسته‌های سرگرمی و بسته‌های مدرسه. توزیع این بسته‌ها نیز در ۹ استان سوریه آغاز شده است که شامل استان‌های حسکه،‌ قنیطره، حلب، حمات، حمص، درعا، دیرالزور، سویدا، دمشق و حومه دمشق می‌شود.

به این ترتیب بار دیگر بنیاد خیریه لیونل مسی همکاری‌اش با یونیسف را از سر می‌گیرد و به تعهدات خود در قبال کودکان با هدف ساختن دوران کودکی شاد برای آنها به علاوه کمک به بازسازی و توسعه سوریه عمل می‌کند.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )