سرمربی پیشین تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت از شرط‌بندی یکی از بازیکنان این تیم مقابل آلومینیوم اراک خبر داد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت از شرط‌بندی یکی از بازیکنان این تیم مقابل آلومینیوم اراک خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی پاشازاده درباره اتهامات وارد شده به خودش در هفته گذشته اظهار داشت: خیلی منطقی می‌توانیم درباره این موضوع صحبت کنیم. پزشک وقت تیم سرخپوشان پاکدشت فردی نام‌آشناست و اکنون پزشک تیم هوادار است. اتهام دوپینگ توسط کادر فنی، توهین به این فرد محسوب می‌شود. تا حالا این افراد مُرده بودند یا زندان بودند؟

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این جریانات هدایت‌شده است یا خیر، تصریح کرد: صد درصد. مصطفی ماهی روز گذشته (شنبه) با من تماس گرفت، ابراز پشیمانی کرد وگفت به من کمک کنید. قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دُم خروس را؟ ان‌شاءالله او در دادگاه یا جای دیگر پاسخ می‌دهند. علت محرومیت ماهی، مصرف متادون بوده و هم‌اتاقی او به نام رضا مرادی، چگونه به راحتی صحبت می‌گوید من ماده نیروزا داده‌ام؟ چگونه وقتی دوپینگ ماهی مشخص می‌شود، اسم بازیکن دیگر منتشر نمی‌شود؟

سرمربی پیشین سرخپوشان پاکدشت درباره اتفاقاتی که در این تیم رخ داد، گفت: این افراد بعداً کارهای دیگری انجام دادند که پیگیر اثبات آنها هستم. آن تیم یکی از بی‌انضباط ترین و بی‌شخصیت‌ترین تیم‌هایی بود که در عمرم دیدم و اتفاقاتی در آن رخ داد که الان رواج یافته است. به من پیامک فرستادند که فلان بازیکن ما، نتیجه یک بر صفر بازی با آلومینیوم و اینکه این گل روی پنالتی رقم می‌خورد، شرط‌بندی کرده بود و مدارک آن را به کمیته اخلاق فرستادند.

پاشازاده که با برنامه «آفساید» رادیو جوان گفت‌وگو می‌کرد، در ادامه خاطرنشان کرد: من در هر تیمی به بازیکنان می‌گویم هر ماده‌ای که مصرف می‌کنند، باید با تیم پزشکی هماهنگ کنند. با این حال من نمی‌دانم بازیکنان پس از تمرین کجا می‌روند و چه می‌کنند.

وی با تمجید از شاگردانش در تیم شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: با این جوانان که تاکنون آنها را بازی نمی‌دادند، بازی کردیم و از لحاظ آماری از استقلال هم بالاتر بودیم. معلوم است چرا این صحبت‌ها قبل از بازی با پارس جنوبی مطرح شد. من پیگیر این موضوع هستم و اصلاً کوتاه نمی‌آیم. در سه روز گذشته خیلی روی من فشار آوردند. چگونه یک دلال به بازیکنان ما زنگ می‌زند و می‌گوید شما دوپینگ مصرف می‌کنید، مراقب باشید که افسر دوپینگ می‌آید! آنها از همه اتفاقات باخبر بودند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.