پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید با توجه به شرایط این تیم، فرهاد مجیدی نباید وارد حواشی شود.

فرشاد فلاحت زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای آبی پوشان گفت: استقلال شرایط خوبی ندارد و این روزها دچار بحران شده است. وقتی باشگاه فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده است، باید از او حمایت شود از پیشکسوتان استقلال نیز خواهش می‌کنم تا نقطه نظرات مثبت خود را ارائه کنند تا مشکلات برطرف شود.

او در خصوص تست‌های کرونایی که در استقلال مثبت و در ادامه برخی از تست‌ها منفی اعلام شد، گفت: من دقیق نمی‌دانم جواب آزمایش‌ها به چه صورت انجام شده است اما ما این مساله را در تیم گل ریحان داشتیم و برخی از بازیکنان ما تست‌شان در ابتدا مثبت شد و بعد از یک مدت با گرفتن یک تست دیگر، مشخص شد که منفی بوده است. این مسائل پیش می‌آید. در حال حاضر از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به دنبال این هستند که مسابقات تمام و کمال برگزار شود. شرایط سخت است اما باید با این وضعیت کنار آمد و کارها را پیش برد.

فلاحت زاده در خصوص وضعیت فنی بازیکنان استقلال گفت: از نظر فنی استقلال با توجه به بازیکنانی که در اختیار داشت نتوانست عملکرد ایده آلی را از خود ارائه کند. عصبانیت مجیدی و کمبود بازیکنان چیزی است که پیش آمده و موجب شده استقلال به حاشیه برود و مشکلات متعددی برای آبی پوشان به وجود بیاید.

او افزود: فرهاد مجیدی نباید وارد این مسائل حاشیه‌ای شود چون ساختار تیم در بازی‌ها به هم می‌خورد. وقتی تمرکز نباشد، همین اتفاقات می‌افتد. فرهاد بازیکن بزرگی بوده است اما در این دوران بسیار حساس شده است. حق هم دارد چون فشار زیادی روی او است و باید از او حمایت شود.

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: استقلال طوری جلوی تراکتور ظاهر شدی که نتوانست آن طور که شایسته است، فوتبال خوبی ارائه دهد. باید امسال را همینطور با این شرایطی که به وجود آمده است، بگذرد. چند سال است که هواداران با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند. اگر استقلال می‌خواهد فرهاد مجیدی را در کنار خود نگه دارد، باید دستش را باز بگذارند تا بتواند تفکرات خود را روی تیم پیاده کند و اگر تصمیم بر قطع همکاری است، باید یک مربی بزرگ بیاورند تا استقلال بتواند به روزهای اوج خود بازگردد و در نهایت شاهد موفقیت استقلال باشیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.