روزنامه الرایه نوشت که باشگاه السد با تمدید قرارداد سرمربی اسپانیایی خود، راه بارسلونا برای بازگشت ژاوی به این باشگاه را بست.

روزنامه الرایه نوشت که باشگاه السد با تمدید قرارداد سرمربی اسپانیایی خود، راه بارسلونا برای بازگشت ژاوی به این باشگاه را بست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه الرایه قطر نوشت که باشگاه السد به صورت رسمی از تمدید قرارداد ژاوی هرناندس خبر داد تا این مربی همچنان به عنوان سرمربی این تیم به کار خودش ادامه دهد.

نام ژاوی در بین گزینه‌های هدایت باشگاه بارسلونا قرار گرفته بود، خصوصاً پس از کسب نتایج ضعیف این تیم در هفته‌های گذشته و در حالی که گفته می‌شد ژاوی از ابتدای فصل آتی کار خودش را به عنوان سرمربی بارسلونا آغاز می‌کند اعلام رسمی باشگاه السد به این شایعات پاسخ داد تا ژاوی به صورت رسمی برای دومین فصل پیاپی سرمربی این تیم باشد.

ژاوی در این خصوص گفت: از تمدید قرارداد با السد خوشحالم و با تمرکز کامل، کار خودم را در این باشگاه دنبال می‌کنم. همچنان به دنبال تکمیل و تقویت تیم با جذب دو بازیکن جانشین برای گابی و مارکو فابیان مکزیکی هستیم. هدف ما تلاش برای قهرمانی و موفقیت در تمامی جام‌های داخلی همچنین لیگ قهرمانان آسیا است.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.