در روزی که شیاطین سرخ در دیداری خانگی مقابل اورتون تن به تساوی دادند، تاتنهام در خانه ولوز به برتری دست یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (یکشنبه) با برگزاری دو دیدار همزمان پیگیری شد که در یکی از این بازی‌ها تیم‌های منچستریونایتد و اورتون در ورزشگاه اولدترافورد مقابل هم صف‌آرایی کردند. این بازی که برای شیاطین سرخ به منظور کم کردن فاصله‌ با چلسی چهارم جدولی اهمیت بالایی داشت، در نهایت با تساوی یک - یک پایان یافت.

اورتون در این دیدار توسط ویکتور لیندلوف (۳۶- گل به خودی) به گل رسید و برای منچستریونایتد هم میسون گرین‌وود (۷۷) موفق به گلزنی شد. با این نتیجه شاگردان اولگنار سولسشایر ۲۵ امتیازی شدند و رده ششم قرار گرفتند. آبی‌پوشان مرسی‌ساید هم که هدایت‌شان به طور موقت برعهده دانکن فرگوسن است، ۱۸ امتیازی شدند و در مکان شانزدهم جدول رده‌بندی هستند.

منچستریونایتد در این بازی برای چهارهزارمین بازی متوالی حداقل یک بازیکن از محصولات آکادمی خود را در لیست ۱۸ نفره‌اش داشت، سنتی که بالغ بر ۸۲ سال در این باشگاه پابرجا مانده است.

در بازی همزمان هم تاتنهام در ورزشگاه مولینکس، میهمانش ولورهمپتون را با نتیجه ۲ بر یک از پیش‌رو برداشت. لوکاس مورا در دقیقه ۸ و فرتونگن در دقیقه ۱+۹۰ برای اسپرز گلزنی کردند و دروازه‌شان هم توسط آداما ترائوره در دقیقه ۶۷ باز شد. شاگردان ژوزه مورینیو با این برد ۲۶ امتیازی شدند و به رده پنجم جدول صعود کردند.

در ادامه این بازی‌ها از ساعت ۲۰ امشب، آرسنال پذیرای منچسترسیتی است و در دیدار پایانی هفته هم فردا شب، کریستال‌پالاس از برایتون میزبانی می‌کند.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.