سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: در نیمه دوم بازی امیدوارکننده ای داشتیم و موقعیت های خوبی به وجود آوردیم.

به گزارش ایسنا، مجید جلالی در نشست خبری شامگاه دوشنبه پس از شکست مقابل تیم صدر جدولی سپاهان اصفهان افزود: در مقابل تیمی همچون سپاهان، کوچکترین اشتباه میتواند به اشتباهی بزرگ تبدیل شود اما باز هم تیم ما خصوصا در نیمه دوم بازی خوبی به نمایش گذاشت.

وی از همه مردمی که برای تشویق تیم گل گهر سیرجان به ورزشگاه آمدند تشکر کرد و ادامه داد: از هواداران سیرجانی خاضعانه می خواهم با حضور خود در ورزشگاه، تیم خودشان را تنها نگذارند چرا که بازیکنان گل گهر نیاز به روحیه و مراقبت دارند. تیم گل گهر تیم این سرزمین است و هواداران به عنوان سرمایه های تیم، نقش زیادی در موفقیت تیم گل گهر دارند.

جلالی آینده را همراه با روزهای خوبی برای تیم گل گهر متصور شد و اظهار کرد: توقع نداشته باشیم همه مشکلات یک تیم ظرف چند روز حل شود. نیاز به زمان داریم تا با تمرین مضاعف پیش رویم و برای آینده امیدهای زیادی وحود دارد.

سرمربی تیم گل گهر در پاسخ به سوالی در مورد نحوه داوری بازی امروز گفت: داور جوان امروز اولین بازی لیگ برتری خود را سوت زد، ایشان را تشویق می کنم اما از او می خواهم بازی های بعدی را شجاعانه تر قضاوت کند.

جلالی درباره اینکه داوری پنالتی برای گل‌گهر نگرفت و آیا شما به یک صحنه برای پنالتی اعتقاد دارید، گفت: از دوربینی که گفته بودم فیلم بگیرند نتوانستم ببینم اما از بهنام برزای که پرسیدم قسم خورد او را هول داده‌اند اما من نمی‌توانم قضاوت کنم.

تیم فوتبال گل گهر سیرجان امروز از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در سیرجان نتیجه را به تیم سپاهان اصفهان واگذار کرد

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.