احمد نوراللهی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که همه بازیکنان این تیم در زمین زحمت می‌کشند و مهمترین نکته در این تیم همدلی است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احمد نوراللهی پس از برتری ۲ بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان گفت: بازی سختی داشتیم و غیبت هواداران ما را خیلی آزار داد. امیدوارم آنها همیشه کنار ما باشند. بچه‌ها تلاش کردند و خدا را شکر که سه امتیاز این مسابقه را گرفتیم تا در کورس قهرمانی بمانیم. تصمیم گرفتیم به دیدارهای خودمان فکر کنیم و آنها را ببریم تا در ادامه راه موفق باشیم. به دنبال این هستیم که همدلی تیم را بیشتر کنیم تا مانند سال‌های گذشته موفق باشیم.

ملی‌پوش فوتبال کشورمان درخصوص خشم بازیکنان تیم ملی در بحرین و شکست مقابل این تیم تصریح کرد: گاهی اوقات فوتبال روی خوش خود را نشان نمی‌دهد. در این مسابقه خوب بازی کردیم و مردم مطمئن باشند در دیدار برگشت، از لحاظ فوتبالی می‌توانیم جبران کنیم. ایرانی‌ها شخصیت خاص خود را دارند و به حریف خود احترام می‌گذارند. ما در زمین از بحرین انتقام می‌گیریم. امیدوارم از گروه‌مان صعود کرده و نام ایران را سربلند کنیم.

کاپیتان تیم پرسپولیس درخصوص انتقاداتی که به مهاجمان این تیم و علی علیپور در فضای مجازی مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: مدتی است که بچه‌ها در فضای مجازی نیستند. علیپور امروز خیلی خوب بازی کرد و چند پاس عالی داد که می‌توانست تبدیل به گل شود. همه بازیکنان در همه خطوط زحمت می‌کشند. مهمترین نکته در تیم، همدلی است که در سال‌های اخیر داشتیم و امیدوارم امسال بیشتر شود.

نوراللهی در پاسخ به این پرسش که آیا جونیور در حد پرسپولیس است یا خیر، گفت: من نباید در این باره نظر دهم و معتقدم او زحمتش را می‌کشد. ما یک تیم هستیم و همه برای پرسپولیس زحمت می‌کشیم. باید به هم کمک کنیم و دست به دست هم بدهیم تا تیم موفق باشد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.