پیشکسوت استقلال به انتقاد از عملکرد کادرفنی، بازیکنان و مدیریت آبی‌پوشان پرداخت و گفت که این تیم موفق نمی‌شود چون افراد غیر متخصص در این تیم هستند.

محمد مومنی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره صعود استقلال به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با پیروزی در وقت‌های اضافه بازی، گفت: نوع و روش بازی استقلال طرفداران را راضی نمی‌کند. این روش برای طرفدارانی که تا دیروز قهرمان بودند و تیم‌های بزرگتری را شکست داده‌اند، قابل قبول نیست. این نوع بازی برای من به عنوان یک طرفدار خوب نیست.

وی ادامه داد: این نوع بازی انگیزه‌ای به سکوها نمی‌دهد. فوتبال بی‌تحرک و کم ‌رمق تداعی‌گر احساس خوب برای طرفداران استقلال نیست.

پیشکسوت استقلال در واکنش به این سوال که به نظرش استقلال همانند هر تیم قدرتمند و خوبی، بازیکن سوپراستار در اختیار دارد، با کنایه گفت: سوپراستار این تیم مدیریت باشگاه است. آن‌ها این بازیکنان را انتخاب کرده است.

مومنی همچنین با اشاره به حواشی اخیر وریا غفوری اظهار کرد: وریا غفوری ساکت ترین و راحت‌ترین بازیکن این تیم است. او فقط بازوبند کاپیتانی را به بازویش بسته است. به جای اینکه مسائل خارج از تیم را مطرح کند، به وضعیت تیم سروسامان بدهد تا مردم از او راضی باشند و بعد به مسائل دیگر بپردازد.

پیشکسوت استقلال همچنین درباره اینکه آیا استقلال بعد از گذشت حدودا ۱۰ بازی توانسته فوتبال بهتری را ارائه دهد، گفت: امروز وریا غفوری روی یک تاکتیک فردی گل زد. استقلال از لحاظ تاکتیکی به جایی نرسید. روش و راهکار استراماچونی مشکل را حل نمی‌کند. یک مربی ایرانی با بضاعت کم، جلوی کسی که از اروپا آمده است، فوتبال خوبی بازی کرد.

وی ادامه داد: نمی‌گویم توانایی مربی داخلی بیشتر است اما کمتر از مربی خارجی نیست. استقلال چقدر هزینه کرده است که باید ۱۱۱ دقیقه برای رسیدن به گل تلاش کند و در وقت اضافه گل بزند.

مومنی تاکید کرد: اگر استقلال فجرسپاسی را شکست داد به خاطر افت بدنی بازیکنان این تیم بود. تیم لیگ یکی در همین حد انرژی دارد. آن‌ها در وقت اضافه توانایی فیزیکی نداشتند. به نظرم باید استراماچونی روشی را به وجود بیاورد که تیم بهتر بازی کند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: حلقه مفقوده استقلال مهاجم نیست بلکه افراد غیرمتخصص در این باشگاه مهاجم را علاج کار تیم می‌دانند. مگر تبریزی، قائدی و دیباته حضور ندارند؟ وقتی هافبک بلد نیست پاس بدهد و درزهای عمقی را باز کند، مهاجم چه کار می‌تواند انجام دهد؟ ۱۰ مهاجم هم بیاورید، مشکل حل نمی‌شود. استقلال موفق نمی‌شود چون افراد غیر متخصص در این تیم هستند و و فکر می‌کنند مشکل تیم نبود مهاجم است. مهاجم با توپی گل می‌زند که در موقعیت خوب باشد.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )