مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معتقد است دیدار با استقلال و پرسپولیس در شرایط سخت این دو تیم، سخت‌تر خواهد بود.

مهدی تارتار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اردوی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در تهران اظهار داشت: با توجه به تعطیلی لیگ برتر و اینکه زیرساخت‌های شهر مسجدسلیمان برای تمرین مشکل دارد، تصمیم گرفتیم به تهران بیاییم و در پایتخت بازی‌های دوستانه برگزار کنیم. این دیدارها به ما کمک می‌کند تا تیم‌مان را در شرایط مسابقه نگه داریم.

یک زمین برای تمرینات و مسابقات داریم وی با اشاره به درخواستش از مسئولان استانی در مورد زمین تمرین تیمش تصریح کرد: اگر لیگ برتر تعطیل شود، مجبوریم در اهواز یا تهران تمرین کنیم تا زمین ما (ورزشگاه بهنام محمدی) آسیب نبیند. ما یک زمین برای مسابقات لیگ برتر و تمرینات داریم که از همان استفاده می‌کنیم و چاره دیگری هم نداریم. از مسئولان خواستیم زمین تمرین خوبی برای ما مهیا کنند تا زمین بهنام محمدی صدمه نبیند.

بازی با استقلال و پرسپولیس در شرایط سخت آنها بدتر است سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد مصاف تیمش مقابل استقلال در هفته سوم لیگ برتر خاطرنشان کرد: همیشه بازی با استقلال و پرسپولیس در شرایط سخت این دو تیم بدتر است، چون این دو تیم هر وقت نتایج خوبی نمی‌گیرند، بیشتر برای موفقیت تلاش می‌کنند و این کار ما را سخت‌تر می‌کند. استقلال تیمی بزرگ و قابل احترام است، اما ما در تمام دیدارها برای کسب سه امتیاز می‌جنگیم تا جایگاه مناسبی در جدول کسب کنیم و از هیچ حریفی نمی‌ترسیم. بچه‌ها شرایط خوبی دارند و بازیکن محروم یا مصدومی نداریم.

درصدی از قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی پرداخت می‌شود تارتار در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه نفت مسجدسلیمان تاکنون به تعهدات خود نسبت به اعضای تیم، عمل کرده است یا خیر، به تسنیم گفت: باشگاه به تعهدات خود نسبت به من و برخی بازیکنان تقریباً عمل کرده است. قرار است درصدی از قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم در همین ماه پرداخت شود.

بازیکنان از کیفیت توپ‌ها گلایه‌مند هستند و باید به آنها احترام گذاشت وی درباره انتقادات مطرح شده از توپ‌های لیگ برتر و اطلاعیه فدراسیون مبنی بر مطابقت این توپ‌ها با استاندارد جهانی عنوان کرد: در جلسه‌ای که با ویلموتس داشتیم، به تاج و سایر مدیران گفتم توپ‌های امسال کیفیت پایین‌تری نسبت به سال‌های گذشته دارد. تاج هم تأکید کرد که توپ‌ها زودتر عوض شود. شاید نوع فوتبال ما متناسب با این توپ‌ها نیست و بازیکنان ما بلد نیستند به این توپ‌ها ضربه بزنند. همه‌ی بازیکنان از کیفیت توپ‌ها گلایه‌مند هستند و باید به آنها احترام گذاشت. مربیان و بازیکنان، ابزار فوتبال هستند و وقتی آنها معترض باشند، یعنی هیچ چیزی رعایت نشده است.

ویلموتس را فردی باشخصیت دیدم سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره نشستی که با مارک ویلموتس پشت سر گذاشت، اظهار داشت: ویلموتس را فردی باشخصیت دیدم و او از همه نظر قابل احترام است. مربیان در این نشست، نظرات خود را بیان کردند و سرمربی تیم ملی حرف‌های همه را شنید. تعامل خوبی میان مربیان و ویلموتس برقرار شد و قرار است همه به هم کمک کنیم.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.