بیژن طاهری، مربی تیم فوتبال سایپا گفت که مشخص نشدن تاریخ شروع مسابقات لیگ برتر، این تیم را دچار مشکل کرده است.

بیژن طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به ابهاماتی که در مورد شروع فصل جدید مسابقات لیگ برتر وجود دارد، اظهار داشت: سایپا اولین تیمی بود که تمریناتش را براساس تاریخی که قبلاً برای شروع لیگ برتر اعلام کرده بودند، آغاز کرد و روند آماده‌سازی را به صورت کامل پشت سر گذاشتیم. حالا بحث تعویق مسابقات مطرح است و مشخص نشدن تاریخ شروع مسابقات، سایپا را دچار مشکل کرده است.

«نمی‌دانیم چه تمرینی به بازیکنان بدهیم و مسائل فنی تیم تحت‌الشعاع این مشکل قرار گرفته است.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: امیدوارم فدراسیون فوتبال هر چه زودتر تاریخ شروع لیگ را اعلام کند، چون این بلاتکلیفی برای هیچ تیمی خوب نیست.

قائم مقام باشگاه سایپا: گناه و جایگاه تیم‌های بابرنامه در این فوتبال چیست؟!مربی تیم فوتبال سایپا در واکنش به تغییرات گسترده در این تیم و در پاسخ به این پرسش که آیا نارنجی‌پوشان بابت جوان شدن تیم خود ضربه خواهند خورد یا خیر، خاطرنشان کرد: در فوتبال دوندگی و تلاش فاکتورهای بسیار مهمی هستند. ما بازیکنان جوان و جنگنده‌ای داریم و چند بازیکن باتجربه هم در تیم حضور دارند که می‌خواهند خودشان را نشان دهند. ما به جای اینکه دو میلیارد تومان پول بازیکن بدهیم، تلاش می‌کنیم خودمان بازیکن بسازیم. مطمئن باشید که جوان بودن تیم به سایپا لطمه نخواهد زد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.