شهاب زاهدی به المپیک دونتسک اوکراین پیوست
به گزارش خبرگزاری تسنیم، شهاب زاهدی بازیکن پیشین تیم‌های فوتبال ماشین‌سازی و پرسپولیس با عقد قراردادی دو ساله، به تیم المپیک دونتسک اوکراین پیوست. زاهدی در فصل ۱۸-۲۰۱۷ در تیم IBV ایسلند عضویت داشت که در ۲۷ دیداری که به میدان رفت، ۱۵ گل زد و پنج پاس گل داد. سایت رسمی باشگاه المپیک دونتسک اوکراین، این خبر را اعلام کرد.
« آمدن به المپیک دونستک، یک قدم رو به جلو بود.»، وی ضمن بیان این جمله اظهار داشت: رویایم بازی در مسابقات اروپایی است که در این باشگاه، شرایط برای این موضوع فراهم است. رئیس باشگاه هم یک بازیکن حرفه‌ای بوده و فوتبال و نیازهای یک تیم را به خوبی می‌فهمد. بحث دیگر، فرصت کار کردن با یک مربی (خولیو سزار) بود که در زمان بازیگری، یک اسطوره محسوب می‌شد. ما در تمرینات تلاش می‌کنیم ایده‌های او را درک و آنها را در زمین اجرا کنیم.


زاهدی که در تیم جدیدش پیراهن شماره ۸ می‌پوشد، درخصوص این انتقال گفت: چهار سال پیش با تیم قبلی‌ام به اوکراین آمدم و در یک دیدار تدارکاتی با آرسنال بازی کردیم. من با دیدن سطح فوتبال محلی اینجا، شگفت‌زده شدم و کیِف را واقعاً‌ دوست داشتم. من این فرصت را دارم تا مهارت‌هایم را افزایش و توانایی‌های خود را نشان دهم. می‌خواهم با تیمم قهرمان شوم و نشان دهم ارزشم چقدر است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )