جایی برای نوشتن از روزهایی که هیچکدام‌مان فکرش را هم نمی‌کردیم. ( درباره کرونامه | عضویت | ورود )

رشید مظاهری بازیکن فوتبال: طناب کم میارید ما زیادیم .#اعدام_نکنید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته‌ام،

و ساقه‌های جوانم از ضربه‌های تبرهاتان زخم‌دار است،

با ریشه چه می‌کنید؟

 

گیرم که بر سر این بام،

بنشسته در کمینِ پرنده‌ای

پرواز را علامت ممنوع می‌زنید،

با جوجه‌های نشسته‌ی در آشیانه چه می‌کنید؟

 

گیرم که باد هرزه‌ی شب‌گرد،

با های و هوی نعره‌ی مستانه در گذر باشد،

با صبح روشنِ پُرترانه چه می‌کنید؟

 

گیرم که می‌زنید...

گیرم که می‌بُرید...

گیرم که می‌کُشید...

با رویش ناگزیر جوانه چه می‌کنید؟

آقای اردشیرخان زاهدی راست می‌گویید، اگر عیب نداشتیم انقلاب نمی‌شد...! بله آقای زاهدی حق با شماست عیب از خود ما بود! چون اگر سفیر کشور شاهنشاهی ایران به نام اردشیر زاهدی به جای خانم‌بازی و عیاشی و ولگردی مانع شکل‌گیری کنفدراسیون دانشجویان مزدور ایرانی در آمریکا می‌شد، انقلاب نمی‌شد.

اگر شما به جای مهمانی‌های پرهزینه از بودجه ملی، کنفرانس‌ها و سخنرانی‌هایی برای دانشجویان جوان چشم و گوش بسته که با پول بیت‌المال برای تحصیل به آمریکا فرستاده شده بودند، تشکیل می‌دادی و آنها را ارشاد می‌کردی تا به دام چپ‌ها و کنفدراسیون‌ها نیافتند، انقلاب نمی‌شد.

اگر شما دانشجویان چپ و منحرف و ماجراجو را شناسایی می‌کردی و حقوق آنها را قطع می‌کردی و یا مانع بازگشت آنها به آمریکا می‌شدی، کنفدراسیونی شکل نمی‌گرفت و انقلاب هم نمی‌شد.

اگر زاهدی به جای وقت‌گذرانی با زیبارویان هالیوود در کازینوها، ریشه توطئه کارتر را شناسایی و پادزهر ترشح می‌داد و آنرا خنثی می‌کرد، بله البته که انقلاب نمی‌شد!

نقض قوانین جهان‌شمول جهان متمدن علیه دین اسلام و حکومت اسلام و کودک‌آزاری و تحقیر و توهین به شأن و حرمت زن است.

تتلو می‌تواند در قم از این غلط‌ها بخورد و آنجا کنار فیضیه برای خودش حرم‌سرا درست کند، اما جهان هنوز به اندازه حکومت اسلامی عقب‌گرد نکرده است. تتلو می‌تواند در ایران صدها زن صیغه‌ای و تن‌فروش‌های ساعتی اجاره کند. در ایران دخترهای جوان تن‌شان را برای تأمین دفتر و کتاب مدرسه به اجبار می‌فروشند. اما جهان متمدن، این لجنزار را به نظاره نخواهد نشست.

جامعه حق دارد برای ایمنی جمعی، این لمپن‌های ضد کودک و ضد زن را نیز از خودش دور کند. آگهی برای تجاوز به کودکان به عنوان سکس «عقیده» کسی نیست، مثل اعلام نقشه‌ی بمب‌گذاری در ایستگاه متروی پاریس توسط یک تروریست است. هیچ دیوانه‌ای نخواهد گفت خب عقیده‌اش بوده، آزادش بگذارید که نقشه‌اش را ابراز کند!

الان کسی که آزادی‌اش سلب شده تتلو نیست، کسانی هستند که چهل سال است برای حق و حرمت زن و علیه خشونت رسمی به کودک در ایران می‌جنگند. این‌ها آزادی بیان ندارند، نه تتلو! زدن کودک، تجاوز شرعی به کودک، حتی فروش کودک، پول در آوردن از کار کودک، حجاب اجباری بر سر کودک آزاد آزاد است. مخالف این وضعیت سرش بالای دار است. از منبرهای نماز جمعه، کیهان و تسنیم تا صداوسیما، سینما، رادیو، کتاب و مجله همه دست همین نظام است. خوب کردند صفحه‌اش را بستند. تا درسی باشد برای همه متجاوزین در ایران.

باید از دم همه‌جا در تمام شبکه‌های اجتماعی آن‌ها را بیرون بیاندازند. خامنه‌ای در صدر جدول است. باید وی را از همه‌جا بیرون کنند.

مهم‌تر از این فوتبال بی‌درودروازه لیگ در پیتی ما که خوشبختانه به حالت تعطیل هم در اومده، این ویروس کرونا بود که به ما ثابت کرد؛ بدترین و خطرناک‌ترین ویروس، ما انسان‌ها هستیم برای کره زمین... زیرا در این زمان کوتاه قرنطینه، این زمین است که داره نفسی راحت از دست ما میکشه... بیاییم کره خاکی‌مان را دوست بداریم و برای فرزندان‌مان پاکیزه نگهش داریم... سمندر.