باشگاه منچسترسیتی در نظر دارد در ماه ژانویه شانس خود را برای به خدمت گرفتن فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا امتحان کند.

باشگاه منچسترسیتی در نظر دارد در ماه ژانویه شانس خود را برای به خدمت گرفتن فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا امتحان کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیونل مسی ۳۳ ساله در تابستان اخیر به دنبال جدایی از بارسلونا بود اما در نهایت به دلیل پافشاری مدیران این باشگاه و وجود بند فسخ ۷۰۰ میلیون یورویی در قراردادش، تصمیم گرفت سال پایانی قراردادش را هم در این تیم بماند، این در حالی بود که باشگاه‌هایی همچون پاری‌سن‌ژرمن و منچسترسیتی نسبت به جذب او علاقه‌مند بودند.

نشریه «دیلی‌استار» انگلیس خبر داد؛ باشگاه منچسترسیتی در حال بررسی اوضاع برای ارائه پیشنهادی ۱۵ میلیون پوندی به بارسلونا در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی پیش‌رو برای به خدمت گرفتن مسی است. انتظار می‌رود این فوق‌ستاره آرژانتینی در پایان فصل جاری نوکمپ را به عنوان بازیکن آزاد ترک کند. در حال حاضر نقل‌وانتقالات زمستانی آخرین فرصت بارسلونا برای سود برد از انتقال لیونل است چون برنده ۶ توپ طلا تاکنون تمایلی نسبت به تمدید قراردادش نشان نداده است.

در سوی دیگر نشریه «میرر» با انتشار گزارشی مدعی شد؛ رونالد کومان، سرمربی جدید بارسلونا به این باور رسیده که لیونل مسی در پایان فصل جاری از جمع کاتالا‌ها جدا خواهد شد و راهی منچسترسیتی می‌شود تا بار دیگر با پپ گواردیولا همکاری کند.

مسی که با به ثمر رساندن ۶۳۵ گل در ۷۳۵ بازی، بهترین گلزن تاریخ باشگاه بارسلونا به شمار می‌رود، تاکنون ۳۳ جام مختلف را با آبی‌‌واناری‌ها کسب کرده است که از آن جمله می‌توان به ۱۰ قهرمانی در لالیگا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد.

این خبر حدود ۱۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.