کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مرحله یک هشتم نهایی دو تیم پرقدرت آسیا با هم بازی دارند که امیدوارم برنده این بازی پرسپولیس باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۷:۱۰ روز یکشنبه در ورزشگاه اجوکیشین به مصاف تیم السد قطر خواهد رفت.

سید جلال حسینی در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس و السد قطر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: تا الان بازی های خیلی سختی پشت سر گذاشتیم. فاصله بین بازی ها کم بود. با یک تیم کامل بازی داریم. السد سازماندهی شده است. کادر فنی و بازیکنان خیلی خوبی دارد.

کاپیتان پرسپولیس افزود: دو تیم پر قدرت با هم بازی دارند. بازی فردا برای هر دو تیم سخت است. پرسپولیس هم توانایی های خودش را نشان داده است. آماده دیدار سخت هستیم. امیدوارم بازی فردا جذابیت زیادی برای هواداران داشته باشد و تیمی که شانس بیشتری برای بردن دارد موفق باشد.

سیدجلال حسینی درباره خط حمله خطرناک السد قطر تاکید کرد: تمام تیم هایی که اینجا هستند قدرتمند هستند. بازیکنان خیلی خوبی دارند. اما مطمئنا کادر فنی برنامه ریزی و آنالیز می کند. فوتبال اینطور نیست که اسم ها بازی کنند بلکه دو تیم با هم رقابت خواهند کرد. این دیدار برای هر دو طرف سخت است. من فکر می کنم در قالب تیمی باشیم خیلی بهتر خواهد بود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.