هافبک پیشین یوونتوس تا پیوستن به تیم فوتبال اینتر فاصله چندانی ندارد.

هافبک پیشین یوونتوس تا پیوستن به تیم فوتبال اینتر فاصله چندانی ندارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرتورو ویدال که سرانجام برای جدایی از بارسلونا با مدیران این باشگاه به توافق رسید، شب گذشته (یکشنبه) از طریق فرودگاه لیناته در استقبال هواداران اینتر و در حضور خبرنگاران وارد شهر میلان شد. قرار است این هافبک شیلیایی امروز (دوشنبه) در تست‌های پزشکی اینتر شرکت کند.

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا»، باشگاه بارسلونا سرانجام با فسخ قرارداد ویدال ۳۳ ساله به ازای دریافت پاداش عملکرد این بازیکن در اینتر به جای دریافت رقم یک میلیون یورویی که قبلاً مطرح شده بود، موافقت کرد.

ویدال تنها یکسال دیگر از قراردادش با بارسلونا باقی مانده بود، اما به خاطر اینکه در برنامه‌های تاکتیکی رونالد کومان، سرمربی جدید این تیم جایی نداشت، ترجیح داد مقدمات حضورش در اینتر را فراهم کند.

گفته می‌شود؛ ویدال برای عقد قراردادی دو ساله با قابلیت تمدید برای سال سوم با اینتر به توافق رسیده است و به ازای هر فصل دستمزدی در حدود ۶ میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

هافبک پیشین تیم‌های یوونتوس و بایرن مونیخ در دو فصل اخیر در ۹۶ بازی برای بارسا به میدان رفت و ۱۱ گل نیز به ثمر رساند. او با این تیم یک قهرمانی در لالیگا و یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا را هم تجربه کرد.

کونته که سابقه کار با این هافبک شیلیایی را در زمان حضورش در یوونتوس داشته و علاقه زیادی به او دارد، تابستان گذشته هم تلاش کرد تا این هافبک شیلیایی را به اینتر بیاورد، هرچند تلاشش بی‌نتیجه بود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.