محمدرضا عباسی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت که به دلیل مشکلات خانوادگی دیگر شرایط ماندن در اصفهان را ندارد.

محمدرضا عباسی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت که به دلیل مشکلات خانوادگی دیگر شرایط ماندن در اصفهان را ندارد. محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره وضعیتش برای فصل آینده گفت: فعلاً که چیزی مشخص نیست، ولی من خواهان جدایی از ذوب‌آهن هستم و این موضوع را با مسئولان باشگاه و کادر فنی در میان گذاشته‌ام. قرار است در یکی دو روز آینده جلسه داشته باشیم تا وضعیتم مشخص شود.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا قصد جدایی از ذوب‌آهن را دارد، تصریح کرد: بحث من با ذوب‌آهن مالی نیست و فقط به دلیل شرایط خانوادگی نمی‌توانم در اصفهان بمانم، به همین دلیل درخواستم را به باشگاه برای جدایی ارائه کرده‌ام. وضعیت من طوری است که دیگر نمی‌توانم در اصفهان بمانم.

هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره اینکه قرار است به کدام تیم برود، تصریح کرد: چند پیشنهاد دارم، ولی اول باید تکلیفم با ذوب‌آهن مشخص شود. من سال‌ها در این تیم بازی کردم و مشکلی هم نداشتم، حالا هم این انتظار را دارم که باشگاه شرایط لازم را برای جدایی‌ام فراهم کرده و در این زمینه با من همکاری کند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.