هافبک پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد عنوان بهترین بازیکن این تیم در فصل گذشته را از آن خود کرد.

هافبک پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد عنوان بهترین بازیکن این تیم در فصل گذشته را از آن خود کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، برونو فرناندز هافبک پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد، به عنوان بهترین بازیکن این تیم در فصل ۲۰-۲۰۱۹ انتخاب شد. ستاره پیشین تیم فوتبال اسپورتینگ لیسبون در حالی این عنوان را کسب کرد که در ماه ژانویه به شیاطین سرخ پیوست و فقط نیم فصل دوم برای این تیم بازی کرد. با این حال او در همین مدت هم از بسیاری از سایر بازیکنان منچستریونایتد تأثیرگذارتر بوده است.

در حقیقت از بدو ورود فرناندز به جمع شاگردان اولگنار سولسشایر، این تیم سیری صعودی را در پیش گرفت که در نهایت منجر به صعودش به رده سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر در هفته پایانی رقابت‌ها و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا شد. پس از فرناندز که با کسب ۳۵.۵ درصد از آرای هواداران به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد، آنتونی مارسیال مهاجم فرانسوی شیاطین سرخ با کسب ۳۴ درصد نفر دوم شد و مارکوس رشفورد مهاجم انگلیسی کسب ۱۰.۴ درصد در جایگاه سوم قرار گرفت. فرناندز جایزه‌ای را کسب کرد که فصل گذشته لوک شاو برده بود.

فرناندز که با قراردادی ۵۵ میلیون یورویی از اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد پیوست، در ۱۴ بازی‌اش برای منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس در نیمه دوم فصل، ۸ گل زد و ۷ پاس گل داد. همچنین او در تمامی رقابت‌ها ۲۲ بازی برای شیاطین سرخ انجام داد در آنها ۱۲ گل انجام داد.

فرناندز پس از کسب عنوان بهترین بازیکن فصل اخیر منچستریونایتد گفت: البته من دوست داشتم که با تیم و برای هواداران جام ببرم اما مسلماً از کسب عناوین فردی هم خوشحالم. می‌دانم که بعضی از بازیکنان ممکن است بگویند برای چنین عناوینی اهمیت قائل نیستند اما برای یک بازیکن همیشه کسب یک عنوان مهم است و با بردن آن احساس خوبی به او دست می‌دهد. من هم استثنا نیستم. من واقعاً خوشحالم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.