مدافع پیشین منچستریونایتد معتقد است وضعیت کنونی بارسلونا شاید باعث جدایی لیونل مسی از این تیم شود.

مدافع پیشین منچستریونایتد معتقد است وضعیت کنونی بارسلونا شاید باعث جدایی لیونل مسی از این تیم شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ریو فردیناند که در استیودیوی شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» بازی شب گذشته (جمعه) تیم‌های بایرن مونیخ و بارسلونا از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که به شکست تحقیرآمیز ۸ بر ۲ شاگردان کیکه ستین انجامید را کارشناسی می‌کرد، گفت: سئوال این است که مسی به چه چیزی فکر می‌کند؟ او وقتی شب در حال رفتن به خانه است، به چه چیزی فکر می‌کند؟ آیا اصلاً لئو می‌خواهد که با پیراهن بارسا به بازی‌اش ادامه دهد؟

وی افزود: سطح عملکرد باشگاه بارسلونا و اینکه این تیم در مقابله با دیگر تیم‌های اروپایی چگونه به نظر می‌رسد، این پرسش بزرگی است که مسی به آن فکر خواهد کرد. آیا لیونل زمان لازم برای نشستن روی نیمکت بارسلونا و فرصت برای انتظار کشیدن را دارد؟ در زندگی شما فوتبال خیلی سریع می‌آید و می‌رود، بنابراین دو سال آینده، بازی‌هایی خواهد بود که او قدرت تأثیرگذاری‌اش را خواهد گذاشت، اما آیا مسی می‌خواهد دو سال آینده را بدون کسب جامی مهم به پایان ببرد؟ نمی‌دانم!

اوون هارگریوز هافبک پیشین تیم‌های بایرن مونیخ و منچستریونایتد نیز اظهار داشت: لوئیس سوارس و لیونل مسی حالا با خود فکر می‌کنند و می‌گویند «دل‌مان برای اینیستا، ژاوی و کارلس پویول تنگ شده‌ است» چون آنها بازیکنانی هستند که دیگر در ترکیب بارسلونا حضور ندارند. آنسو فاتی وقتی وارد زمین شد، عالی کار کرد، اما او تنها ۱۷ سال سن دارد. فاصله مسی و با کسی که قرار است جانشینش شود، زیاد است و نمی‌توان تصور کرد که آنها در این زمینه موفق خواهند شد.

لیونل مسی ۳۳ ساله تنها یک سال دیگر با بارسلونا قرارداد دارد و هنوز نسبت به تمدید قراردادش اقدام نکرده است. پیش از این شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا ممکن است در این تابستان اقدام به ترک نوکمپ کند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.