دروازه‌بان تیم فوتبال بایرن مونیخ از اینکه هموطن و هم‌تیمی‌اش در تیم ملی آلمان در بازی شب گذشته هشت گل از باواریایی‌ها دریافت کرده است، ابراز تأسف کرد.

دروازه‌بان تیم فوتبال بایرن مونیخ از اینکه هموطن و هم‌تیمی‌اش در تیم ملی آلمان در بازی شب گذشته هشت گل از باواریایی‌ها دریافت کرده است، ابراز تأسف کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مانوئل نویر پس از برتری ۸ بر ۲ بایرن مونیخ مقابل بارسلونا در بازی تک حذفی از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و صعود به مرحله بعد این رقابت‌ها، گفت: برای تِراِشتگن متأسفم که گل‌های زیادی در این بازی دریافت کرد. زدن این تعداد گل برای ما خوب بود، اما شما نمی‌توانید برای هم‌تیمی ملی‌تان آرزوی دریافت این تعداد گل را کنید.

دروازه‌بان بایرن مونیخ همچنین درباره بازی نیز اظهار داشت: شما می‌توانستید ببینید که ما یک دقیقه از بازی را هم از دست ندادیم و همیشه می‌خواهیم بازی رو به جلویی را به نمایش بگذاریم. بارسلونا هم به لحاظ هجومی تیم قدرتمندی است. می‌دانیم که با این سبک بازی، می‌توانیم به چنین گل‌هایی برسیم. ما سعی کردیم تا پایان بازی نزدیک به دروازه بارسا بازی کنیم و بر این اساس موفق هم بودیم.

بایرن مونیخ چهارشنبه شب در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف برنده دیدار امشب منچسترسیتی - لیون برود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.