باشگاه پرسپولیس بخشی از بدهی خود به برانکو ایوانکوویچ را از طریق حامی مالی خود فراهم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس همچنان در تلاش است تا بدهی خود به برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کند.

سرخپوشان پایتخت که تاکنون ۳۰ درصد از مبلغ یک میلیون و ۱۱۸ هزار یورویی را پرداخت کرده اند بایستی ۶۰ هزار دلار دیگر نیز بابت تاخیر در تسویه با کادرفنی پیشین خود پرداخت کنند.

باشگاه پرسپولیس که قبل از رسانه ای شدن نامه فیفا از سوی خبرگزاری مهر با عنوان: «نامه تهدیدآمیز فیفا به پرسپولیس رسید» قصد تکذیب آن را داشت پس از ابهامات فراوان در نحوه رسیدگی به این پرونده، اقدام به اطلاع رسانی در این باره کرد و مدعی شد اگر نتواند ظرف مدت یک ماه طلب برانکو را پرداخت کند با محرومیت از حضور در سه پنجره نقل و انتقالاتی روبرو می شود.

از این رو رسول پناه جلسات متوالی خود با کارگزار پرسپولیس برای تامین بودجه لازم را برگزار کرد تا بتواند بدهی به برانکو را تسویه کند. پولی که بخشی از ان باز هم فراهم شده است و تا سه شنبه به حساب برانکو واریز می شود.

اسپانسر فعلی باشگاه پرسپولیس مبلغ قابل توجهی را در اختیار این باشگاه قرار داده که باعث خواهد شد میزان پرداختی این باشگاه به برانکو حدود ۸۰۰ هزار یورو شود. همچنین باقیمانده طلب برانکو نیز قرار است سوم شهریورماه به حساب او واریز شود تا باشگا پرسپولیس با او تسویه کند.

همچنین رسول پناه قصد دارد طلب دستیاران برانکو را نیز در همین تاریخ پرداخت کند تا مانع از محرومیت این باشگاه از پنجره نقل و انتقالات تابستانی شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )