دو غول فوتبال اسپانیا هم وارد رقابت برای جذب هافبک انگلیسی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند شدند.

دو غول فوتبال اسپانیا هم وارد رقابت برای جذب هافبک انگلیسی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند شدند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه انگلیسی «میرر» با انتشار گزارشی مدعی شد دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید هم وارد رقابت با منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن جیدون سانچو از بوروسیا دورتموند شده‌اند. این باشگاه آلمانی اخیراً اعلام کرده است که سانچو فصل آینده هم برای زردپوشان وستفالن بازی خواهد کرد و هنوز مشخص نیست که آیا هنوز احتمال جدایی او در این تابستان از دورتموند وجود دارد یا خیر.

باشگاه منچستریونایتد مدتی است که به دنبال جذب این هافبک نفوذی است، اما بوروسیا دورتموند حاضر به فروش این بازیکن به رقمی کمتر از ۱۲۰ میلیون یورو نیست. عدم توافق طرفین بر سر رقم این انتقال حالا باعث شده است تا بر مشتریان سانچوی ۲۲ ساله افزوده شود.

گفته می‌شود مسئولان باشگاه دورتموند با سانچو در سال ۲۰۱۸ توافقی داشته‌اند که در صورتی که این بازیکن در سال ۲۰۲۰ پیشنهاد مناسبی داشته باشد، بتواند سیگنال ایدوناپارک را ترک کند.

هافبک تیم ملی انگلیس که بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ در رده‌های پایه برای منچسترسیتی بازی می‌کرد، در سال ۲۰۱۷ در ازای هشت میلیون پوند به بوروسیا دورتموند پیوست و پس از حضوری کوتاه مدت در تیم دوم زردپوشان وستفالن بلافاصله در همان سال به تیم اول دورتموند راه یافت.

جیدون سانچو که تا سال ۲۰۲۲ تحت قرارداد دورتموند است، در فصل اخیر در ۴۴ بازی، آمار ۲۰ گل زده و ۲۰ پاس گل را از خود بر جای گذاشت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.