مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی تهران از ادامه حضور سرمربی تیم فوتبال این باشگاه در تمرینات و امید اعضای باشگاه به بقا در لیگ دسته اول خبر داد.

مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی تهران از ادامه حضور سرمربی تیم فوتبال این باشگاه در تمرینات و امید اعضای باشگاه به بقا در لیگ دسته اول خبر داد. محمود محمدخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شایعه غیبت امید روانخواه در تمرینات تیم فوتبال نیروی زمینی تهران در روزهای اخیر اظهار داشت: خیر. چنین موضوعی صحت ندارد و شایعه است. روانخواه در تمرینات حضور دارد و ما برای تیم برنامه داریم.

وی درخصوص شانس کم نیروی زمینی برای بقا در لیگ دسته اول فوتبال تصریح کرد: انسان به امید زنده است و توکل ما به خداست. ما تمام تلاش خود را می کنیم و به بقا امیدوار هستیم. ما چنین تجربه‌ای در صعود به لیگ دسته اول داشتیم. چون به خودمان امیدوار بودیم، تلاش می‌کردیم و برنامه داشتیم. بقای ما در لیگ یک محال نیست.

مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی تهران درباره شکایت باشگاه ملوان بندر انزلی از این باشگاه برای استفاده از دو بازیکن سرباز فراری خاطرنشان نکرد: باشگاه ملوان کاری عجولانه کرد و متأسفانه مشورت تخصصی خوبی به مسئولان این باشگاه داده نشد. آنها باید می‌دانستند که یک سرباز در حال خدمت است و اگر غایب باشد، غیبت او پس از توضیح دلایل می‌تواند موجه شود. این بازیکنان، کارکنان نظام وظیفه هستند و خوشبختانه با مدارکی که ارائه کردیم، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ما را در این موضوع تبرئه کرد.

محمدخانی با بیان اینکه این دو بازیکن در اردوی نیروی زمینی حاضر بودند، خاطرنشان کرد: در این مدت باید نامه به موقع ارسال می‌شد که کارهای اداری طولانی شد. دلایل ما قانع‌کننده بود و همه چیز حل شده است. پیش از اینکه ستاد کل به جایی نامه بزند، موضوع را از مراجع ذی‌صلاح بررسی می‌کند. در سازمان نیروهای مسلح افرادی هستند که صحت ادعاهای ما و ملوان را می‌سنجند و بعد به کمیته انضباطی نامه می‌نویسند.

وی درخصوص وضعیت کادر فنی تیم نیروی زمینی در فصل آینده مسابقات بیان کرد: اگر تیم ما در لیگ دسته اول بماند، تصمیمات خاصی گرفته می‌شود و اگر خدای ناکرده به لیگ دسته دوم برویم، تصمیم دیگری اتخاذ خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی تهران درباره اینکه روانخواه گفته برای موفقیت به امکانات بیشتری نیاز است، اظهار داشت: اکنون همه باشگاه‌ها مشکل مالی دارند. البته ما نمی‌توانیم بگوییم که بضاعت ما در حد استقلال یا پرسپولیس است. نیروی زمینی باشگاهی نظامی است و در رشته‌های ورزشی مختلفی فعالیت می‌کند. بودجه باشگاه هم در همه رشته‌ها پخش می‌شود و سهم فوتبال کاهش می‌یابد. اگر امکانات ما بیشتر بود، امکان مانور سرمربی تیم هم بیشتر می‌شد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.