مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال لاتزیو خبر داد در آستانه تمدید قراردادش با این باشگاه ایتالیایی قرار دارد.

مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال لاتزیو خبر داد در آستانه تمدید قراردادش با این باشگاه ایتالیایی قرار دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، چیرو ایموبیله که قرارداد کنونی‌اش با باشگاه لاتزیو تا سال ۲۰۲۲ اعتبار دارد، می‌گوید در آستانه امضای قرارداد جدیدی با این باشگاه ایتالیایی است که او را تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۵ به بیانکوچلستی متعهد می‌کند.

این مهاجم ۳۰ ساله فصلی رویایی را با لاتزیو سپری کرد و ضمن کمک به این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا پس از ۱۳ سال، خودش نیز با به ثمر رساندن ۳۶ گل با رکورد بیشترین تعداد گل‌زده در طول یک فصل سری A که متعلق به گونسالو ایگواین بود، برابر شد.

ایموبیله که در هفته‌های اخیر بحث پیوستنش به ناپولی، تیم زادگاهش مطرح شده بود، در گفت‌وگو با نشریه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» گفت: قصد دارم خود را برای همیشه به لاتزیو متعهد کنم. تمدید قرارداد من با این باشگاه سه ساله خواهد بود، از این‌رو قرارداد جدید در سال ۲۰۲۵ منقضی خواهد شد، زمانی که ۳۵ ساله خواهم شد.

مهاجم ایتالیایی بیانکوچلستی در ادامه اظهار داشت: پیش از اینکه به لاتزیو بیایم، به طور مداوم با ناپولی درتماس بودم، اما بنا به یک دلیل یا دلایل دیگر هرگز توافقی بین ما برای همکاری صورت نگرفت. ناپولی شهری است که من در آنجا متولد شده‌ام و همیشه بازی‌های ناپولی را با علاقه دنبال خواهم کرد، اما چیزی که لاتزیو به من داده و همچنان می‌دهد، بی‌بهاست.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.