سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مدعی است تیمش راه‌ها را به روی تیم پُرستاره تراکتور تبریز بسته بود و موقعیتی به حریف نداده است.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مدعی است تیمش راه‌ها را به روی تیم پُرستاره تراکتور تبریز بسته بود و موقعیتی به حریف نداده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ مهدی پاشازاده پس از تساوی بدون گل تیم شاهین بوشهر مقابل تراکتور در هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر اظهار داشت: بازی واقعاً جذاب و خوب بود، اما حیف که امتیازات تقسیم شد و به درد ما و تراکتور نخورد. داشته و دارایی ما همین بود. گفته بودم اگر ۳۰ درصد کارهای تاکتیکی تمرین را در زمین اجرا کنیم، شرایط خیلی خوب می‌شود. ما این کارها را اجرا کردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم. هیچ فرصت گلزنی را هم به حریف ندادیم. این کاری بود که در این چند روز پس از بازی با پارس جنوبی انجام دادم.

وی با تمجید از شاگردان ساکت الهامی گفت: تراکتور با این همه ستاره تیم قابل‌احترامی است، اما راه‌ها را به روی این تیم بستیم. در دو نیمه فرصت‌های گلزنی خیلی خوبی داشتیم که آنها را از دست دادیم، اما از دست من خارج است. نمی‌خواهم مظلوم‌نمایی کنم، اما مشکلات زیادی داریم و مسائل کوچکی از جمله چسب در رختکن نداشتیم. با این توانایی، مردانه بازی کردیم و در اواخر بازی دو بازیکن امید را به زمین فرستادم. ما بازیکن دیگری نداریم. حاشیه‌هایی هم علیه ما می‌سازند که نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در ادامه افزود: متأسفانه اتفاق عجیبی برای بازیکن من می‌افتد و چند روز قبل از بازی دیگر به تیم نمی‌آید! یکی دیگر هم کنار تیم نیست. من با این جوانان مردانه ایستادم. مالکیت بازی به خصوص در نیمه دوم در اختیار ما بود و با چهار جوان توانستم این فرصت‌ها را ایجاد کنم که این موضوع در ضدحملات یک تاکتیک بود، اما متأسفم امتیازات تقسیم شد. ما برای دیدار بعدی آماده می‌شویم.

پاشازاده در پاسخ به این پرسش که آیا فصل آینده هم در شاهین می‌ماند یا خیر، گفت: این دیگر در اختیار من نیست و دست مسئولان است. شما کار من را دیدید و همه به من می‌گویند کاش زودتر می‌آمدم، اما صحبت کردن دیگر دردی را دوا نمی‌کند. من نمی‌توانم بگویم با من قرارداد ببندید و تا پیشنهادی به من ندهند، نمی‌توانم حرفی بزنم. آماده کار هستم و عشقم در زمین فوتبال است که بتوانم جوانانی را آماده کنم و تحویل بدهم. نمی‌دانم چه نتایجی در سایر دیدارها رقم خورده، اما مسائلی وجود دارد که بهتر است نگویم تا حاشیه درست نشود. ما کار خودمان را در زمین انجام می‌دهیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.