نیمه نخست دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور با برتری آبی‌پوشان به پایان رسید.

نیمه نخست دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور با برتری آبی‌پوشان به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال استقلال و سپاهان در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر استقلالی‌ها به پایان رسید.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، عارف غلامی، علی کریمی، مسعود ریگی، هرویه میلیچ، آرش رضاوند و مهدی قائدی.

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، محمدرضا مهدی‌زاده، شایان مصلح، محمدطیبی، مهدی ترکمان، مهدی کیانی، امید نورافکن، سروش رفیعی، رضا میرزایی، محمد محبی و کی‌روش استنلی.

داور: موعود بنیادی‌فر

دقیقه ۶: تکل محمد طیبی روی مهدی قائدی باعث سرنگونی مهاجم استقلال در جریمه سپاهان شد، اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۱۱: پاسکاری ترکیبی وریا غفوری و علی کریمی می‌رفت به گل تبدیل شود، اما ضربه علی کریمی را پیام نیازمند گرفت.

دقیقه ۱۶: باز هم قائدی به محوطه جریمه سپاهان نفوذ کرد و پس از عبور از یک بازیکن اقدام به ضربه زدن کرد که توپش در چهارچوب دروازه نبود.

دقیقه ۲۲: شوت محمد محبی را سیدحسین حسینی در آغوش گرفت.

دقیقه ۲۸: نفوذ وریا غفوری می‌رفت تا موقعیت خطرناکی برای استقلال ایجاد کند، اما مدافع سپاهان توپ را از کاپیتان آبی‌پوشان گرفت.

دقیقه ۲۸: مسعود ریگی به دلیل خطا روی بازیکن سپاهان با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۳۳: شایان مصلح با تکل خطرناک روی آرش رضاوند از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۴۰: کی‌روش استنلی مهاجم سپاهان نیز با خطای خشن روی محمد دانشگر دیگر بازیکنی بود که با کارت زرد موعود بنیادی‌فر جریمه شد.

دقیقه ۴+۴۵: داور برخورد شایان مصلح با مهدی قائدی در محوطه جریمه سپاهان را پنالتی دانست و در سوت خود دمید.

دقیقه ۵+۴۵: وریا غفوری ضربه پنالتی استقلالی‌ها را تبدیل به گل اول این تیم کرد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.