سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ از نمایش شاگردانش مقابل چلسی ابراز رضایت و برای مصاف با حریف بعدی در لیگ قهرمانان اروپا اعلام آمادگی کرد.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ از نمایش شاگردانش مقابل چلسی ابراز رضایت و برای مصاف با حریف بعدی در لیگ قهرمانان اروپا اعلام آمادگی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هانسی فلیک سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ پس از پیروزی ۴ بر یک تیمش در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی مقابل چلسی و صعود به مرحله بعد با پیروزی ۷ بر یک در مجموع دو دیدار، به شبکه اسکای گفت: بسیار راضی هستم. هدف‌مان بردن بازی بود و اینکه لیگ قهرمانان را دقیقاً در همان شرایطی از سر بگیریم که (۵ ماه پیش) آن را ترک کردیم و این همان کاری بود که بازیکنانم انجام دادند.

حریف بعدی بایرن مونیخ بارسلونایی است که ناپولی را حذف کرد. فلیک درباره مصاف شاگردانش با کاتالان‌ها در مرحله یک چهارم نهایی گفت: برای مصاف با بارسلونا همانطوری آماده خواهیم شد که برای بازی مقابل سایر تیم‌ها. می‌‌خواهیم قدرت‌مان را به حریف نشان دهیم، پس باید صد درصد تمرکز داشته باشیم و با نهایت کیفیت بازی کنیم. ما فقط روی مسی تمرکز نداریم و حواس‌مان باید به همه بازیکنان بارسلونا باشد.

فلیک در پایان درباره مصدومیت ژروم بواتنگ که او را مجبور به ترک میدان کرد هم گفت: من فکر نمی‌کنم که مصدومیتش جدی باشد. فعلاً درباره وضعیت او خونسرد هستیم.

این هجدهمین برد متوالی بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا بود که در آنها آمار خیره کننده ۵۶ گل زده را به ثبت رساند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.