سرمربی تیم فوتبال لیون از صعود شاگردانش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با غلبه بر یوونتوس ابراز خرسندی کرد.

سرمربی تیم فوتبال لیون از صعود شاگردانش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با غلبه بر یوونتوس ابراز خرسندی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، رودی گارسیا پس از باخت ۲ بر یک لیون در خانه یوونتوس از صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به خاطر گل زده بیشتر در خانه حریف به شدت ابراز خوشحالی کرد. لیون با وجود شکست در تورین به خاطر برد یک بر صفر بازی رفت، جواز صعود گرفت.

گارسیا که به واسطه دوران مربیگری‌اش در تیم فوتبال رم شناخت خوبی از یوونتوس و فوتبال ایتالیا دارد، پس از بازی به شبکه‌های اسکای اسپورت ایتالیا و رادیو مونت‌کارلو فرانسه گفت: امشب شادترین لحظه دوران مربیگری من رقم خورد. گذشتن از سد تیمی مانند یوونتوس یک دستاورد بزرگ است. من کاملاً بزرگی این دستاورد را درک می‌کنم. بارها با تیم رم به خانه یوونتوس رفته بودم و می‌‌دانم که شکست دادن این تیم در خانه‌اش چقدر سخت است. این بار اما با وجود حضور بازیکنی فرازمینی مانند رونالدو در این تیم که گل دومش را عالی زد، ما صعود کردیم و به همین دلیل من برای هواداران‌مان خوشحالم.

گارسیا افزود: امشب دیدیم که کسب پیروزی یک بر صفر در خانه و نخوردن گل خانگی چقدر مهم است. پنالتی که درست قبل از پایان نیمه اول به یوونتوس دادیم به ما ضربه زد اما یوونتوس تا آن زمان خطر دیگر روی دروازه ما ایجاد نکرده بود. آن گل به حریف اعتماد به نفس داد و بعد رونالدو آن گل که در سطح لیگ قهرمانان است را زد. با این حال ما خونسردی‌مان را حفظ کردیم و این چیزی است که بیش از هر چیز دیگری باعث می‌شود من تیمم را به خاطرش تحسین کنم.

شاگردان رودی گارسیا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حریف منچسترسیتی هستند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.