سرمربی تیم فوتبال یوونتوس با وجود حذف زودهنگام بانوی پیر از لیگ قهرمانان اروپا از عملکرد بازیکنانش ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس با وجود حذف زودهنگام بانوی پیر از لیگ قهرمانان اروپا از عملکرد بازیکنانش ابراز رضایت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریتزیو ساری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از حذف این تیم از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به دست لیون که به خاطر گل زده کمتر با وجود پیروزی ۲ بر یک در دیدار برگشت رقم خورد، به خبرنگاران گفت: تیم فراتر از انتظار من ظاهر شد. من فکر می‌کردم که ما امشب یک بازی فوق‌العاده به نمایش بگذاریم اما پنالتی‌ای که بعد از تنها ۱۰ دقیقه از آغاز بازی به حریف داده شد، می‌توانست ما را دیوانه کند، با این وجود ما به بازی برگشتیم و برنده هم شدیم. ۶،۷ موقعیت گلزنی هم داشتیم. تیم در چند روز اخیر خودش را احیا کرده بود و اگر روحیه بازیکنانم به خاطر حذف شدن از بین نمی‌رفت، من کاملاً راضی بودم چون عملکردشان در زمین مسابقه که رضایت‌بخش بود. متأسفانه ما چوب باخت‌مان در بازی رفت را خوردیم. لیگ قهرمانان تورنمنتی است که در حق کسی رحم ندارد و ما با وجود کسب نتایج خوب در مرحله گروهی باز هم حذف شدیم.

ساری درباره آینده‌اش و اینکه آیا انتظار اخراج شدن خواهد داشت یا نه، گفت: درک حرف‌های من کار سختی نیست. من فکر نمی‌کنم که مدیران یک باشگاه طراز اول مانند یوونتوس بر اساس نتیجه یک بازی درباره من تصمیم‌گیری کنند. آنها عملکرد مرا بر اساس کل فصل ارزیابی خواهند کرد. به نظر من پرسیدن این سؤال تکراری توهین‌آمیز است اما نه توهین به من، بلکه توهین به مدیران. من با یوونتوس قرارداد دارم، به آن احترام می‌گذارم و هیچ انتظاری (درباره اخراج یا ابقا) هم ندارم.

سرمربی سابق چلسی تأکید کرد: نمی‌دانم شما بازی هفته پیش لیون و پاری‌سن‌ژرمن (فینال جام اتحادیه فرانسه که PSG‌ در ضربات پنالتی برد) را دیده‌اید یا نه اما لیون آنقدر که امشب تحت فشار بود آنجا مقابل پاری‌سن‌ژرمن زیر فشار نبود. به نظر من تیم از نظر فیزیکی مشکلی نداشت. شاید اضطراب و استرس این بازی بیش از مسائل فیزیکی‌اش به ما ضربه زد. در هر حال اگر ناراحتی حذف را کنار بگذاریم، من از آنچه از تیمم دیدم، راضی‌ام چون شخصیتش را نشان داد و با تمام وجود بازی کرد. اگر امشب حذف نشده بودیم، خوشحال به خانه برمی‌گشتم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.