پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد شاگردان فرهاد مجیدی باید از شرایط نه چندان مطلوب سپاهان استفاده کنند و در جام حذفی این تیم را شکست دهند.

پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد شاگردان فرهاد مجیدی باید از شرایط نه چندان مطلوب سپاهان استفاده کنند و در جام حذفی این تیم را شکست دهند. هادی طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی استقلال مقابل شهر خودرو اظهار داشت: امتیازات دو بازی اخیر خیلی به استقلال و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا کمک کرد. تیم در این فصل نوسان زیادی داشته است و کارش سخت شده بود. این دو بازی مقابل رقبای کسب سهمیه آسیایی اهمیت زیادی داشت. خدا را شکر استقلال امتیازات لازم را از این دو دیدار شش امتیازی گرفت و خودش را در کورس بالای جدول نگه داشت. تقسیم امتیاز مقابل یکی از حریفان اصلی هم پوئنی مثبت است.

وی درباره عملکرد مدافعان و دروازه‌بان استقلال تصریح کرد: فکر می‌کنم باید روی آنها بیشتر کار شود تا کیفیت بهتری از مدافعان ببینیم. استقلال در خط حمله بازیکنان بسیار خوبی دارد و آنها با سرعت و تکنیک خود، کار حریف را سخت می‌کنند. البته این به معنی خوب نبودن مدافعان استقلال نیست. تیم بازیکنان خوبی در خط دفاع دارد، اما باید در ساختار دفاعی و به‌خصوص هنگام از دست دادن توپ بیشتر کار کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه هدف شاگردان مجیدی باید ابتدا کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باشد، درباره دیدار روز دوشنبه مقابل سپاهان در جام حذفی به تسنیم گفت: بازی‌ها حساس شده و این مسابقه هم بسیار سخت است. سپاهان در دو بازی گذشته نتایج خوبی نگرفته است و صلابت لازم را ندارد. این تیم از شرایط مناسبی برخوردار نیست و استقلال باید از این فرصت استفاده کند. امیدوارم استقلال بتواند این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد.

طباطبایی در مورد بیانیه باشگاه سپاهان علیه استقلال و اینکه به نظر می‌رسد زردپوشان در آستانه دیدار مجدد دو تیم قصد جوسازی روی داور مسابقه روز دوشنبه را دارند، خاطرنشان کرد: این مسائل وجود دارد و تیم‌ها می‌خواهند از برخی اتفاقات، به نفع خودشان استفاده کنند. این همه اشتباهات داوری به ضرر استقلال بوده، یک بار هم به نفع ما باشد. در مجموع استقلال از اشتباهات داوری بیشتر ضرر دیده است تا سود. اگر اتفاقات داوری را بررسی کنید، می‌بینید که استقلال در این سال‌ها، بیشتر در قضیه داوری متضرر بوده تا اینکه اشتباهات به نفع تیم باشد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.