برگزاری تورنمنت فوتسال کیش به صورت چهار جانبه، یکی از گزینه‌های جدی کمیته فوتسال است.

برگزاری تورنمنت فوتسال کیش به صورت چهار جانبه، یکی از گزینه‌های جدی کمیته فوتسال است. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از آماده نشده سالن صدرای شیراز برای برگزاری تورنمنت فوتسال شش جانبه،‌ قرار شد این مسابقات در جزیره کیش برگزار شود.

با توجه به شیوع کرونا، اعضای تیم‌های ملی فوتسال آذربایجان، بلاروس و ایتالیا در صورت سفر به ایران برای شرکت در این تورنمنت، پس از بازگشت به کشورهای خود باید به قرنطینه‌ای ۱۴ روزه بروند که این موضوع باعث شده است آنها برای شرکت در تورنمنت کیش دچار تردید جدی شوند. این در حالی است که تیم‌های کویت و عراق با شرکت در این تورنمنت موافقت کرده‌اند.

همین موضوع باعث شده یکی از گزینه‌های کمیته فوتسال، برگزاری چهار جانبه تورنمنت کیش باشد تا تیم‌های ملی فوتسال ایران، کویت و عراق به همراه تیم زیر ۲۰ سال کشورمان در این تورنمنت حاضر باشند.

تیم ملی فوتسال کشورمان خودش را برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می‌کند. رقابت‌هایی که در آن، شاگردان ناظم‌الشریعه با تیم‌های تایلند، کره جنوبی و عربستان همگروه هستند و به دلیل انصراف ترکمنستان از میزبانی، تکلیف محل برگزاری مسابقات مشخص نیست.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.