سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ با تمجید از همتای انگلیسی‌اش در چلسی تأکید کرد پیروزی قاطع بایرنی‌ها مقابل حریف انگلیسی در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، باعث سهل‌انگاری باواریایی‌ها نخواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ با تمجید از همتای انگلیسی‌اش در چلسی تأکید کرد پیروزی قاطع بایرنی‌ها مقابل حریف انگلیسی در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، باعث سهل‌انگاری باواریایی‌ها نخواهد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هانسی فلیک سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در نشست خبری امروز (جمعه) خود پیش از مصاف خانگی فردا شب مقابل چلسی در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به تمجید از فرانک لمپارد، سرمربی تیم حریف پرداخت و گفت: می‌توانم بگویم کارهایی که لمپارد با چلسی انجام داده خارق‌العاده بوده است. آنها توانسته‌اند از لیگ برتر سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان را بگیرند و بعد از آغاز مجدد لیگ برتر، عملکرد بسیار موفقی داشته‌‌اند. من شیوه‌ بازی چلسی را دوست دارم. وقتی لمپارد کارش را در چلسی شروع کرد، اوضاع این تیم خیلی پیچیده بود (اشاره به محرومیت یک ساله چلسی از خرید بازیکن) اما در پایان فصل ما دیدیم که او با تیمش عملکردی خارق‌‌‌العاده داشت.

فلیک سپس درباره وضعیت نفرات تیمش صحبت کرد. با مصدومیت کینگسلی کومان و غیبت او، فیلیک احتمالاً کوتینیو یا ایوان پریشیچ را در پست او قرار خواهد داد.

سرمربی باواریایی‌ها در این باره گفت: پریشیچ در حملات بازیکنی پویا‌تر است، اما کوتینیو در حرکات پا به توپ عملکرد بهتری دارد و در پست‌های بیشتری می‌تواند بازی کند از جمله بازیکن پشت مهاجم، پشت سر روبرت لواندوفسکی. من هنوز تصمیم نگرفته‌ام که کدامیک از آنها را به میدان بفرستم. کوتینیو در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. من او را به‌عنوان یک انسان و یک بازیکن خیلی دوست دارم. به همین دلیل خیلی خوشحالم که او الان آماده است و از نظر فیزیکی می‌تواند در سطحی بالا بازی کند. او همیشه گل می‌زند و می‌تواند پاس‌‌های تأثیرگذار بدهد. من شیوه‌ای که او فوتبال را تعبیر می‌‌کند، می‌پسندم.

با توجه به پیروزی ۳ بر صفر بایرن مونیخ در دور رفت در لندن، شانس این تیم برای صعود بسیار زیاد است. آیا این نتیجه سبب خواهد شد که فلیک به مردانش خیلی فشار نیاورد یا از مهره‌‌های ذخیره بیشتری استفاده کند تا مهره‌های اصلی‌اش را برای بازی مرحله بعد که یک مصاف سخت با برنده بازی بارسلونا - ناپولی است، آماده نگه دارد. فلیک در این خصوص گفت: ما چلسی را دستکم نخواهیم گرفت به خصوص که دیده‌ایم این تیم بعد از شروع مجدد مسابقات چه عملکردی داشته است. البته ما روی نقاط قوت خودمان هم تمرکز داریم.

بایرن مونیخ ۱۲ بازی متوالی اخیرش را برده است که آخرین مورد آن دیداری دوستانه مقابل مارسی فرانسه در روز جمعه هفته گذشته بود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.