باشگاه منچسترسیتی دومین خرید تابستانی خود را با جذب مدافع میانی تیم فوتبال بورنموث انجام داد و با این بازیکن هلندی قراردادی طولانی مدت بست.

باشگاه منچسترسیتی دومین خرید تابستانی خود را با جذب مدافع میانی تیم فوتبال بورنموث انجام داد و با این بازیکن هلندی قراردادی طولانی مدت بست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچسترسیتی از عقد قراردادی پنج ساله با ناتان آکه مدافع تیم فوتبال بورنموث خبر داد.

این بازیکن هلندی که در فصل اخیر با وجود عملکرد خوب نتوانست مانع از سقوط تیمش به دسته اول لیگ برتر انگلیس شود، قراردادی بسته که ارزش آن ۴۱ میلیون پوند است و او را تا ۳۰ سالگی‌اش در منچسترسیتی نگه خواهد داشت.

آکه که شباهت زیادی هم به هموطن اسطوره‌ای خود رود گولیت دارد، پس از فران تورس بازیکن والنسیا دومین خرید تابستانی منچسترسیتی است.

با خرید او مجموع هزینه‌ای که پپ گواردیولا از زمان ورودش به منچسترسیتی در سال ۲۰۱۶ انجام داد به ۳۰۰ میلیون یورو افزایش پیدا کرد.

آکه پس از عقد قرارداد با سیتی به سایت باشگاه گفت: سیتی در یک دهه اخیر بهترین تیم انگلیس بوده است. پیوستن به این تیم برای من یک رؤیا بود. این تیم پر از بازیکنان طراز اول دنیاست و هر گوشه‌ای از آن را که نگاه می‌کنی یک بازیکن بزرگ با سابقه‌ای درخشان می‌بینی. پپ گواردیولا سرمربی این تیم را هم همه دنیا تحسین می‌کنند و کارهایی که انجام داده است، همه چیز را درباره او می‌گویند. سبک بازی منچسترسیتی برای من واقعاً جذاب است. می‌دانم که برای رسیدن به ترکیب اصلی باید سخت تلاش کنم، اما من برای همین به اینجا آمده‌‌ام.

آکه پیش از پیوستن به بورنموث در سال ۲۰۱۷ به مدت پنج سال عضو تیم فوتبال چلسی بود، هرچند که او در فاصله سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ به صورت قرضی برای تیم‌های ریدینگ، واتفورد و بورنموث بازی می‌کرد و در نهایت قراردادش با بورنموث قطعی شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.