باشگاه تراکتور تبریز به دنبال راه‌ حلی برای فسخ توافقی قرارداد مهاجم الجزایری خود است.

باشگاه تراکتور تبریز به دنبال راه‌ حلی برای فسخ توافقی قرارداد مهاجم الجزایری خود است. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عکاشه حمزاویی مهاجم الجزایری تیم فوتبال تراکتور تبریز که در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل به این تیم تبریزی پیوست، پس از شیوع بیماری کرونا و سفر به کشورش دیگر نتوانست به تبریز بازگردد و عملاً فقط چند بازی در اختیار تراکتور بود.

از همین رو و پس از مشکلات به وجود آمده، باشگاه تراکتور قصد دارد به صورت توافقی قرارداد حمزاویی را فسخ کند تا مشکلات گذشته در شکایت بازیکنان خارجی برای این باشگاه تکرار نشود. البته مدیران باشگاه تراکتور پیش از سفر این بازیکن به الجزایر، توافقی را به صورت کتبی با او امضا کرده‌اند که در صورت عدم بازگشت به ایران، حق و حقوقی به او تعلق نگیرد و حالا به دنبال فسخ قرارداد کامل این بازیکن هستند.

نکته جالب در قرارداد حمزاویی این است که در هنگام عقد قرارداد با این بازیکن از سوی مسئولان باشگاه گفته شد پول این بازیکن به صورت ریالی پرداخت خواهد شد، اما برخلاف ادعای مدیران وقت تراکتور، حمزاوی قراردادی ۱۱۰ هزار دلاری برای نیم‌فصل با باشگاه تراکتور دارد و تاکنون هم نزدیک به ۶۰ هزار دلار از این پول را دریافت کرده است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.