باشگاه بنفیکا لیسبون پرتغال از عقد قرارداد با بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان خبر داد.

باشگاه بنفیکا لیسبون پرتغال از عقد قرارداد با بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بنفیکا لیسبون پرتغال رسماً اعلام کرد که حسین طیبی ملی‌پوش فوتسال کشورمان به تیم فوتسال این باشگاه پیوسته است و در صفحه توئیتری خود به او خوش‌آمد گفت.

باشگاه بنفیکا نوشت: پس از بازی در فولاد ماهان و گیتی‌پسند ایران و باشگاه‌های نوریلسک نیکل روسیه و غیرت آلماتی قزاقستان، حالا طیبی به بنفیکا می‌آید. تیمی که بارها در دوران بازیگری خود با آن روبه‌رو شده است.

طیبی در گفت‌وگو با سایت بنفیکا گفت: از پیوستن به بنفیکا خیلی خوشحالم و این چالش بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. من خیلی می‌خواهم پیروز شوم و بنفیکا باشگاهی برنده است. زمانی که شما اینجا هستید، در هر مسابقه فقط پیروزی مهم است و این را خیلی دوست دارم. همه بازیکنان به بنفیکا به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های دنیا با تاریخی غنی احترام می‌گذارند. من مقابل بنفیکا چند بار بازی کردم و کاملاً می‌دانم آنها به‌عنوان یک تیم چقدر خوب و قوی هستند.

وی با اشاره به محبوبیت باشگاه جدیدش در جهان تصریح کرد: بنفیکا هواداران زیادی در جهان دارد، بیش از هر باشگاه پرتغالی دیگری. من پیام‌های خوبی از آنها دریافت کرده‌ام و برای موفقیت تیم، تمام تلاشم را می‌کنم تا خاطرات بسیار خوبی بسازم. من مطمئنم به کسب قهرمانی‌های متعدد ادامه می‌دهیم و فصل‌های جدیدی در تاریخ فوتسال باشگاه رقم می‌زنیم. این دلیل حضورم در بنفیکاست.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.