قائم مقام باشگاه شهر خودرو گفت: اتفاقات داوری هفته‌های اخیر در بازی‌های استقلال، متأسفانه برای تیم ما ذهنیت پیش آورده و تنها نگرانی ما برای این بازی همین موضوع داوری است.

قائم مقام باشگاه شهر خودرو گفت: اتفاقات داوری هفته‌های اخیر در بازی‌های استقلال، متأسفانه برای تیم ما ذهنیت پیش آورده و تنها نگرانی ما برای این بازی همین موضوع داوری است. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهر خودروی خراسان، وحید علیپور قائم مقام باشگاه شهر خودرو با بیان مطلب فوق اظهار داشت: اعتقاد مجموعه شهر خودرو همواره بر به اجرا آمدن یک فوتبال سالم و پاک بوده و هست، ولی اتفاقات چند هفته اخیر و پنالتی‌هایی که روی اشتباهات داوری به نفع استقلال در بازی با نساجی و سپاهان گرفته شده، ذهنیت بدی را برای بازیکنان و کادر فنی شهر خودرو پیش آورده است.

وی افزود: هرگز دنبال اتهام زدن نیستیم، اما تمام حرف ما این است که قضاوت این بازی شش امتیازی که تاثیر ویژه‌ای در تعیین تکلیف سهمیه صعود به آسیا هم برای تیم ما و هم سایر تیم‌های مدعی در کورس دارد را باید با حساسیت بیشتری دنبال کرد و از سوی بخش‌های مربوطه مورد نظارت دقیق‌تری قرار داد.

قائم مقام شهر خودرو وضعیت آمادگی این تیم را مطلوب دانست و گفت: هیچ نگرانی از بحث فنی نداریم، چراکه تمرینات خوبی را شهر خودرو زیر نظر کادر فنی انجام داده و تیم با انگیزه بالا، آماده این بازی حساس است.

علیپور ادامه داد: محروم و مصدومانی هم داریم که در این بازی در اختیار نخواهیم داشت، اما با اطمینانی که به سایر نفرات تیم وجود دارد برای کسب سه امتیاز شیرین خانگی پای به میدان خواهیم گذاشت که ان‌شاءالله بتوانیم دل مردم عزیز خراسان را شاد کنیم.

وی با بیان اینکه قطعاً سهمیه آسیا باعث درآمدزایی باشگاه شهر خودرو خواهد بود، گفت: تمام تلاش مجموعه شهر خودرو برای آسیایی شدن به کار گرفته شده است و برای این بازی هم همچون دو بازی گذشته پاداش ویژه در نظر گرفته‌ایم. سهمیه آسیا باعث کمک AFC و همچنین جذب اسپانسرها خواهد شد که برای یک باشگاه خصوصی به شدت قابل توجه است.

قائم مقام شهر خودرو در خاتمه یادآور شد: جای خالی هواداران مشهدی که با تشویق‌های خود عرصه را برای تیم‌های حریف در ورزشگاه امام رضا (ع) تنگ می‌کردند، مشهود خواهد بود، اما اطمینان داشته باشند که بازیکنان ما برای کسب پیروزی تمام توان خود را گذاشته و روسفیدشان خواهند کرد‌.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )