تکلیف سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال اینتر تا پایان فصل جاری لیگ اروپا مشخص نخواهد شد.

تکلیف سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال اینتر تا پایان فصل جاری لیگ اروپا مشخص نخواهد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته پس از برتری ۲ بر صفر شنبه شب اینتر مقابل آتالانتا در هفته پایانی سری A ایتالیا و به پایان بردن فصل در جایگاه دوم جدول تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به یوونتوسِ قهرمان، به مدیران باشگاه اینتر حمله کرد و از عدم حمایت کافی آنها از وی و شاگردانش انتقاد تندی کرد. همین اظهارات کافی بود تا رسانه‌های ایتالیایی گمانه‌زنی‌های خود از احتمال جدایی این سرمربی ایتالیایی از اینتر و جانشینان احتمالی او را آغاز کنند.

اکنون شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» خبر می‌دهد که باشگاه اینتر تا پایان فصل جاری رقابت‌های لیگ اروپا تصمیمی در خصوص آینده کونته ۵۱ ساله نخواهد گرفت. سرمربی پیشین تیم‌های یوونتوس و چلسی همچنین شب گذشته از طریق ویدئو کنفرانس با استیون ژانگ، رئیس باشگاه اینتر تماسی داشته که «اسکای» آن را گفت‌وگویی صمیمی و گرم توصیف کرده است.

کونته که پس از بازی با آتالانتا گفته بود کارهای مثبت او و شاگردانش در این فصل آنطور که باید از سوی مدیران باشگاه اینتر به رسمیت شناخته نشده است، شب گذشته (دوشنبه) همچنین در گفت‌وگو با خبرگزاری «ANSA» ایتالیا گفت: من متعهد به یک پروژه سه ساله با باشگاه اینتر هستم و همانطور که همیشه در زندگی‌ام انجام داده‌ام، سخت تلاش خواهم کرد و با تمام قدرت و هرچه در توان دارم می‌جنگم تا آن را به یک پروژه برنده تبدیل کنم.

اینتر چهارشنبه شب در بازی تک‌حذفی از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا در ورزشگاه خانگی شالکه واقع در گلزن‌کرشن آلمان به مصاف ختافه اسپانیا می‌رود. اینتر در صورت شکست ختافه، در مرحله بعد با برنده دیدار سلتیک و بایرلورکوزن دیدار خواهد کرد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.