باشگاه منچستریونایتد در حال نهایی کردن فرایند انتقال جیدون سانچو به جمع شیاطین سرخ است.

باشگاه منچستریونایتد در حال نهایی کردن فرایند انتقال جیدون سانچو به جمع شیاطین سرخ است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه آلمانی «بیلد» خبر داد باشگاه منچستریونایتد حاضر است برای به خدمت گرفتن جیدون سانچو از بوروسیا دورتموند در این تابستان، مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو بپردازد. طبق این گزارش؛ منچستریونایتد قرار است این رقم را در چند قسط به این باشگاه آلمانی بپردازد، این در حالی است که دورتموند سرانجام با بسته پیشنهادی این باشگاه انگلیسی به منظور واگذاری هافبک انگلیسی‌اش موافقت کرد.

پیش از این شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» خبر داده بود سولسشایر از مدیران باشگاه منچستریونایتد خواسته است تا انتقال سانچو ۲۰ ساله به اولدترافورد را هر چه سریعتر عملی کنند. گفته می‌شود مسئولان باشگاه دورتموند با سانچو در سال ۲۰۱۸ توافقی داشته‌اند که در صورتی که این بازیکن در سال ۲۰۲۰ پیشنهاد مناسبی داشته باشد، بتواند سیگنال ایدوناپارک را ترک کند.

هافبک تیم ملی انگلیس که بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ در رده‌های پایه برای منچسترسیتی بازی می‌کرد، در سال ۲۰۱۷ در ازای هشت میلیون پوند به بوروسیا دورتموند پیوست و پس از حضوری کوتاه مدت در تیم دوم زردپوشان وستفالن بلافاصله در همان سال به تیم اول دورتموند راه یافت.

جیدون سانچو که تا سال ۲۰۲۲ تحت قرارداد دورتموند است و مورد توجه باشگاه‌های دیگری همچون چلسی، بارسلونا و رئال مادرید هم قرار دارد، فصل اخیر در ۴۴ بازی، آمار ۲۰ گل زده و ۲۰ پاس گل را از خود بر جای گذاشت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.