سرمربی جدید پارس جنوبی می‌گوید در هفته های باقی مانده به کمک بازیکنان باتجربه تیمش نیازمند است.

به گزارش ایسنا، سیروس پورموسوی، سرمربی جدید پارس جنوبی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل شهرخودرو، درباره انتخاب این تیم برای مربیگری در ادامه فصل جاری گفت: از باشگاه پارس جنوبی تشکر می کنم که در این برهه زمانی و شرایط سخت سکان هدایت این تیم را به بنده محول کردند. خوشحالم در تیمی کار می کنم که به لحاظ اخلاقی و فنی جزو تیم های خوب ایران است و این موضوع کار مربی را راحت می کند.

وی ادامه داد: فکر می کنم با توجه به شرایط تیم در هفته های گذشته، بازیکنان باتجربه باید بیشتر از سایرین به ما کمک کنند. امیدوارم با روندی که در پیش خواهیم داشت، پارس جنوبی با کیفیت خوبی رقابت ها را به پایان برساند.

سرمربی پارس جنوبی درباره رقابت با شهرخودرو که به تازگی سهراب بختیاری زاده را به عنوان سرمربی انتخاب کرده گفت: فکر می کنم حضور بختیاری زاده که همشهری من است، به جذابیت های بازی اضافه می کند. مطمئن هستم بازیکنانم برای ارائه یک نمایش خوب مصمم هستند. آن ها در برابر سپاهان هم خیلی خوب ظاهر شدند و امیدوارم فردا با یک بازی خوب هر سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب کنند.

وی درباره بقای پارس جنوبی در لیگ برتر گفت: من به بقا فکر نکرده ام. دنبال این هستم که جایگاه تیم را بهبود ببخشیم. دوستان می گفتند شرایط سخت است اما تیم شرایط و بازیکنان خوبی دارد. بازیکنان باتجربه و جوان تیم قابلیت های فنی زیادی دارند و این توانایی را دارند که جایگاه تیم را از رتبه سیزدهم جدول بالاتر ببرند. پورموسوی ادامه داد: امیدوارم هواداران علی رغم اینکه در کنار ما نیستند اما از تیم حمایت کنند تا در آینده به موفقیت برسیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.