سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تیم نفت یکی از تیم‌های خوب لیگ است و امیدواریم بتوانیم از این بازی سه امتیاز را به دست بیاوریم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تیم نفت یکی از تیم‌های خوب لیگ است و امیدواریم بتوانیم از این بازی سه امتیاز را به دست بیاوریم. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با نفت مسجد سلیمان در هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر اظهار داشت: برای این بازی ما خدا را شکر تمرینات خوبی بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان پشت سر گذاشتیم. به هر حال نفت یکی از تیم‌های خوب لیگ است و امیدواریم بتوانیم از این بازی سه امتیاز را به دست بیاوریم. جا دارد مجدداً یک تشکر کنم از کسانی که در بحث ریکاوری و تمرینات به ما کمک می‌کنند.

وی درباره اینکه تیم نفت مسجد سلیمان با سرمربیگری او به لیگ برتر صعود کرد و اکنون چه حسی از تقابل با این تیم دارد، گفت: من خیلی خوشحالم از اینکه در تیمی حضور دارم که خودم از این تیم فوتبالم را شروع کردم و از طرفی در صعود تیم نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر هم کمی سهم داشتیم. یادم است زمانی که تیم نفت مسجد سلیمان در لیگ دسته اول صدرنشین بود، هواداران این تیم خیلی دوست داشتند نساجی هم به لیگ برتر صعود کند،‌ چون می‌دانستند این تیم هم ریشه‌دار است. به همین خاطر از زمانی که من در مسجد سلیمان بودم مردم این شهر به نساجی عرق داشتند. به هر حال هر دو تیم به لیگ برتر صعود کردند و الان من حس خیلی خوبی دارم. دیدن تیم نفت مسجد سلیمان به من حس خوبی می‌دهد و یادآور خاطرات سخت و خوبی است که با این تیم داشتم. ان‌شاالله بازی خوبی شود. در کل به نظرم نتایج‌ها همه فراموش خواهد شد و حفظ ارزش‌ها مهم است. امیدوارم بازی خوبی باشد.

سرمربی تیم نساجی در مور نتایج بسیار خوب این تیم با حضور او بیان کرد: این اتفاق شامل دو بخش می‌شود، یک بخش فنی و دو، بخش روحی و روانی. ما در هر دو بخش روی بازیکنان کار کردیم. از روز اولی که به نساجی آمدم با بازیکنان صحبت کردیم که جایگاه نساجی نیمه دوم جدول نیست. باید بازیکنان خودباوری داشته باشند تا قابلیت خود را ارائه دهند. از طرف دیگر جا دارد من از کادرفنی تشکر کنم که تلاش زیادی می‌کنند. ما هم تمرینات خوبی برای بازیکنان در نظر گرفتیم و هم خود بازیکنان با انگیزه و مرتب تمرین می‌کنند. در هر صورت ما سعی می‌کنیم نقاط ضعف را برطرف کنیم و خدا را شکر ما در این سه بازی هم خوب گل زدیم، هم کم گل خوردیم. این نشان می‌دهد تیم خوب کار می‌کند و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

فکری درباره بازی تیمش با استقلال در هفته بیست‌و‌ششم نیز توضیح داد: تقریباً احساسی که به آن بازی هم دارم، مانند بازی با نفت مسجد سلیمان است. ان‌شاءالله بعد از بازی فردا به بازی با استقلال فکر خواهیم کرد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.