بازیکن جوان تیم فوتبال پیکان گفت: شکست دادن گل‌گهر ثابت کرد نتیجه بازی با ذوب‌آهن اتفاقی نبود و با پیروزی مقابل سایپا جایگاه پیکان در جدول بهتر هم می‌شود.

بازیکن جوان تیم فوتبال پیکان گفت: شکست دادن گل‌گهر ثابت کرد نتیجه بازی با ذوب‌آهن اتفاقی نبود و با پیروزی مقابل سایپا جایگاه پیکان در جدول بهتر هم می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرش قادری که در رده جوانان و امید مدافع میانی بوده و حالا با قامتی مناسب در خط هافبک پیکان توانسته خواسته‌های کادر فنی را پیاده کند، در خصوص تغییر پستش گفت: در تیم ملی جوانان و امید دفاع وسط بازی می‌کردم و حالا در پیکان هافبک دفاعی هستم. به نظرم مهم این است بازیکن در هر کجا که مربی صلاح می‌داند برای تیمش موثر کار کند. خوشحالم که الان نظر مثبت کادر فنی را جلب کرده‌ام و امیدوارم بتوانم در ادامه نیز برای پیکان بازی‌های خوبی انجام دهم.

وی درباره تحول پیکان در دو مسابقه اخیر اظهار داشت: تیم ما بازیکنان خوبی دارد، ولی در این فصل فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کردیم و متأسفانه خیلی هم بدشانس بودیم. ویسی هم از نظر فنی و هم روحی و روانی با تیم و بازیکنان کار کرد و به نظرم به همه بچه‌ها انگیزه داد و می‌بینیم که شرایط پیکان بهتر شده است. توجه مربی به عملکرد بازیکنان در تمرینات اهمیت دارد و ویسی بدون در نظر گرفتن اسم یا سن و سال به عملکرد همه در تمرینات توجه می‌کند.

هافبک تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: اگر امثال من و نادر محمدی در دو بازی گذشته فیکس بودیم، علیرضا کوشکی و محمد خدابنده لو بیشتر بازی می‌کنند یا علیرضا رضایی دروازه‌بان جوان‌مان با انگیزه خیلی بیشتری مشغول تمرین را ادامه می‌دهد، نتیجه بها دادن به جوانان کم تجربه است که به همه تیم انگیزه می‌دهد. وقتی در تمرینات با انگیزه بیشتری حاضر شوید انرژی و کیفیت بالاتری را ارائه می‌کنید و این کیفیت بالاتر در بازی‌های رسمی هم خودش را نشان می‌دهد. کمتر کسی فکر می‌کرد پیکان بتواند در اصفهان از ذوب‌آهن امتیاز بگیرد، اما تیم ما با چهار گل به پیروزی رسید و شکست دادن گل‌گهر ثابت کرد نتیجه بازی با ذوب‌آهن اتفاقی نبود و ان‌شاءالله با پیروزی در بازی این هفته مقابل سایپا جایگاه پیکان در جدول بهتر هم می‌شود.

هافبک دفاعی ۲۲ ساله پیکان و پدیده جدید این تیم گفت: از همه مربیانم در همه سطوح فوتبالم تشکر می‌کنم. من این ‌فصل اولین بازی‌ام را در دور رفت لیگ برابر سایپا انجام دادم که زمان مربیگری آقای فرکی بود و ۱۰دقیقه به میدان فرستاده شدم. بعد از حضور آقای ویسی هم مقابل فولاد ۱۵ دقیقه بازی کردم و سه هفته قبل ۵ دقیقه مقابل پرسپولیس به میدان رفتم. سپس مقابل ذوب‌آهن و این هفته برابر گل گهر فیکس بودم و از این بابت خوشحالم و با انگیزه پیگیر کارم هستم و امیدوارم شرایط مدام برایم بهتر شود. مسلما با انجام بازی‌های بیشتر با تجربه تر شده و خروجی کارم بهتر می‌شود.

قادری در پایان گفت: به عنوان یکی از بازیکنان جوان تیم باید زحمات مدیریت باشگاه در این شرایط سخت تشکر کنم. همین طور سپاسگزار آقای عبدالله ویسی، تک‌تک همکاران ایشان در کادر فنی، آقای طهماسبی و همچنین تک تک بازیکنان پیکان هستم. باشگاه پیکان به نظر من شرایط خوبی دارد، مجموعه‌ای که دارای زمین‌های تمرین، سالن سرپوشیده، سالن وزنه، استخر و در کل امکانات اولیه یک باشگاه حرفه‌ای است. معتقدم جایگاه پیکان در نیمه بالای جدول است و امیدوارم با تلاش بیشتر یکی از بازیکنان اصلی این تیم باشم و ان‌شاءالله از همین پیکان به تیم ملی کشورم را ه پیدا کنم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.