قائم‌مقام باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت که در صورت عدم پایبندی باشگاه سپیدرود به قراردادش با مهدی پاشازاده، او حق فسخ قراردادش را داشت.

قائم‌مقام باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت که در صورت عدم پایبندی باشگاه سپیدرود به قراردادش با مهدی پاشازاده، او حق فسخ قراردادش را داشت. نادر مظفری‌نژاد درباره انتخاب مهدی پاشازاده به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: باید شوکی به تیم وارد می‌کردیم. پاشازاده در شاهین فعالیت می‌کرد و تیم را به لیگ دسته اول آورد. او با شناختی که از باشگاه دارد، می‌تواند به ما کمک کند. سراغ کسی رفتیم که از تفکراتش برای کمک به شاهین شهرداری بوشهر و بقا در لیگ برتر استفاده کنیم.

وی درباره اینکه پاشازاده با سپیدرود قرارداد دارد و این باشگاه پیش‌تر شاهین را تهدید به شکایت کرده بود، اظهار داشت: من این قرارداد را ندیدم و مشاور حقوقی باشگاه، این موضوع را پیگیری کرده است. قرارداد پاشازاده با سپیدرود، توافقی و به گونه‌ای بود که اگر تعهدات باشگاه عملی نشود، او می‌توانست قراردادش را یکطرفه فسخ کند. او با مدیران فدراسیون فوتبال صحبت کرد و می‌توانست چنین کاری (فسخ قرارداد با سپیدرود و امضای قرارداد با شاهین) را انجام دهد.

قائم‌مقام باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درخصوص شایعات چند روز گذشته مبنی بر انتصاب پاشازاده به عنوان سرمربی شاهین که به حقیقت پیوست، تصریح کرد: برخی رسانه می‌گفتند مدیران شاهین با پاشازاده مذاکره کرده‌اند که خودش این خبر را تکذیب کرد و ما تا آن زمان، مذاکره‌ای با او نداشتیم. این مربی امروز (سه‌شنبه) وارد بوشهر شد و با او به توافق رسیدیم. سرپرست تیم، مشاور حقوقی باشگاه و پاشازاده پیگیر موضوع هستند تا مشکلی برای این مربی و شاهین ایجاد نشود.

مظفری‌نژاد در پاسخ به این پرسش که آیا پاشازاده در نشست روز شنبه مدیران باشگاه شاهین حضور داشته است یا خیر، عنوان کرد: اصلاً اینگونه نیست. پاشازاده صبح امروز به بوشهر آمد و توافقات به تازگی حاصل شده است. پیش از بازی سپیدرود هم جلسه‌ای با او نداشتیم.

وی در مورد دستیاران سرمربی جدید شاهین شهرداری بوشهر گفت: محمد نیک‌سیرت همراه پاشازاده است و دارکو دراژیچ هم به عنوان مدیر فنی یا مربی، در کادر فنی شاهین فعالیت می‌کنند. قرار است امروز درباره نحوه کار دارکو تصمیم‌گیری شود. با جدایی کریمیان و پالیزدان، محمودرضا بحرینی و کادر پزشکی به کار خود در شاهین ادامه می‌دهند.

قائم‌مقام باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درباره زمان آغاز کار پاشازاده در این باشگاه یادآور شد: عصر امروز جلسه معارفه در تمرین برگزار می‌شود و پاشازاده از همین جلسه تمرینی، هدایت تیم را بر عهده می‌گیرد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.