سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول زمانی جدایی‌اش از قرمزپوشان آنفیلد را اعلام کرد.

سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول زمانی جدایی‌اش از قرمزپوشان آنفیلد را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول که امسال به انتظار ۳۰ ساله هواداران این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس پایان داد، اعلام کرد که در پایان قرارداد فعلی‌اش لیورپول را ترک می‌کند و به کشور خودش برمی‌گردد.

کلوپ ۵۳ ساله که ماه دسامبر سال گذشته خودش را تا سال ۲۰۲۴ به لیورپول متعهد کرد، در گفت‌و‌گو با شبکه SWR اسپورت آلمان در پاسخ به این سؤال که چند سال دیگر قصد دارد در انگلیس بماند اظهار داشت: چهار سال دیگر در لیورپول.

وی در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی بر اینکه آیا قصد بازگشت به کشور را دارد یا نه، عنوان کرد: قطعاً برای زندگی پس از بازنشستگی به آلمان بازخواهم گشت و به احتمال فراوان هم به ماینتس می‌روم.

سرمربی لیورپول هیچ احتمالی را درباره حرفه‌اش پس از پایان قرارداد خود با لیورپول رد نکرد و افزود: ممکن است در باشگاه دیگر کار کنم یا در یک تیم ملی مشغول شوم یا یک سال استراحت کنم.

کلوپ که از ماه اکتبر سال ۲۰۱۵ هدایت لیورپول را برعهده داشته است، تأکید کرد که در حال حاضر نمی‌تواند برای بلندمدت برنامه‌ریزی کند و گفت: تا پنج سال دیگر دنیا می‌تواند به هر شکلی درآمده باشد.

به دلیل شیوع کرونا لیورپول مجبور است جشن اولین قهرمانی‌اش در لیگ برتر طی ۳۰ سال اخیر را بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه آنفیلد برگزار کند. او راجع به بازگشت تماشاگران به ورزشگاه‌ها و برگزاری جشن قهرمانی در حضور آنها اظهار داشت: در حال حاضر از دست ما برای برگرداندن آنها کاری ساخته نیست. ما می‌خواهیم با آنها قهرمانی‌مان را جشن بگیریم. البته اینکه بعد از چند ماه قهرمانی‌مان را جشن بگیریم ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. با این حال لیورپول باشگاهی استثنایی است و ما قطعاً سعی می‌کنیم کاری برای هواداران انجام دهیم. ما می‌خواهیم دیوانه‌وار جشن قهرمانی بگیریم. مردم از الان می‌توانند برای طولانی مدت برنامه‌ریزی کنند تا بتوانند در آن جشن شرکت داشته باشند. شاید ما برنامه‌ای داشتیم که قبلاً هرگز نظیرش انجام نشده باشد.

این خبر حدود ۲۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.