سرمربی تیم فوتبال ناپولی از فرصت‌سوزی شاگردانش در بازی مقابل میلان و البته قوانین مربوط به برخورد توپ به دست انتقاد کرد.

سرمربی تیم فوتبال ناپولی از فرصت‌سوزی شاگردانش در بازی مقابل میلان و البته قوانین مربوط به برخورد توپ به دست انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، جنارو گتوسو که شاگردانش بامداد امروز (دوشنبه) در چارچوب هفته سی‌ودوم سری A ایتالیا در دیداری خانگی مقابل میلان تن به تساوی ۲ - ۲ دادند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: این اولین باری بود که مقابل میلان قرار می‌گرفتم، باشگاهی که من را بازیکن و البته یک مرد کرد و البته که رویارویی با روسونری لحظه‌ای احساسی بود.

وی همچنین درباره پنالتی که داور در نیمه دوم به سود میلان اعلام و فرانک کسیه در دقیقه ۷۳ آن را تبدیل به گل کرد، اظهار داشت: از من سئوالی درباره پنالتی نپرسید چون پاسخی به آن نمی‌دهم. شما آن صحنه را قضاوت کنید. درباره برخورد توپ به دست باید بگویم که نمی‌توانم تصور کنم که بازیکنی برای پریدن یا حرکت کردن، دستش را پشت بدنش بگیرد. من فکر می‌کنم ما در سری A رکورددار پنالتی دادن به رقبای‌مان بابت برخورد توپ به دست بازیکنان‌مان هستیم و قوانین باید تغییر کند. آنهایی که فوتبال بازی کرده‌اند، می‌دانند که وقتی بازیکن بالا می‌پرد، نیاز به دستانش دارد.

سرمری ناپولی تصریح کرد: دو سال است که به طور مستمر در این باره صحبت می‌شود، اما به نظر تغییری حاصل نشده است. چیزی که عصبانی‌ام می‌کند این است که بازیکنانم برای به ثمر رساندن گل به شش یا هفت موقعیت گلزنی نیاز دارند و این تنها مربوط به مهاجمان نمی‌شود و هافبک‌ها و بال‌های ما را هم شامل می‌شود. ما موقعیت‌های زیادی خلق می‌کنیم، اما به اندازه کافی از آنها بهره نمی‌بریم. این چیزی است که باید در آن پیشرفت کنیم.

گتوسو در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: اگر دوران پساکرونا را آنالیز کنیم، می‌بینیم که ما موقعیت‌هایی داشته‌ایم، اما آن‌طور که باید نتوانسته‌ایم به طور مرتب گلزنی کنیم. این امری واضح است. شما دیدید که میلان فرصت‌های کم گلزنی داشت، اما موفق شد دو موقعیت را تبدیل به گل کند. با توجه به تعداد موقعیت‌هایی که خلق می‌کنیم، گل‌های کمی می‌زنیم و گل‌های زیادی دریافت می‌کنیم. این به طور منظم اتفاق می‌افتد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ما سعی می‌کنیم کاری متفاوت انجام دهیم، اما هنوز در انجام این کار بی‌نقص نیستیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.