مهاجم اروگوئه‌ای بارسلونا تأکید کرد شاگردان کیکه ستین باید روی کار خود تمرکز کنند و منتظر لغزش رئال مادرید بمانند.

مهاجم اروگوئه‌ای بارسلونا تأکید کرد شاگردان کیکه ستین باید روی کار خود تمرکز کنند و منتظر لغزش رئال مادرید بمانند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بارسلونا بامداد امروز (پنجشنبه) در هفته سی‌وپنجم لالیگای اسپانیا موفق شد به لطف تک‌گل دقیقه ۵۶ لوئیس سوارس با نتیجه یک بر صفر میهمانش، اسپانیول را از پیش‌رو بردارد و فاصله‌اش با رئال مادرید صدرنشین را به یک امتیاز کاهش دهد. رئالی‌ها اما اگر در بازی پیش‌روی خود موفق به شکست آلاوس شوند، در فاصله سه هفته مانده به پایان این رقابت‌ها، اختلاف خود را دوباره با بارسا به چهار امتیاز افزایش خواهند داد.

لوئیس سوارس که با گلزنی در این بازی شمار گل‌های زده خود با پیراهن بارسا را به عدد ۱۹۵ رساند و با گذر از رکورد گلزنی لاسلو کوبالا به رده سوم برترین گلزنان تاریخ این باشگاه صعود کرد و پشت‌سر لیونل مسی (۶۳۰ گل) و سزار رودریگس (۱۹۵ گل) ایستاد، پس از این بازی گفت: کاری که ما باید بکنیم این است که در سه بازی بعدی‌مان به پیروزی برسیم. کاری هم که رئال مادرید می‌کند به خودش بستگی دارد. اگر آنها امتیاز از دست بدهند که فوق‌العاده خواهد بود و در صورت لغزش رئال باید از آن استفاده کنیم.

وی همچنین درباره این بازی اظهار داشت: با توجه به اینکه می‌دانستیم اسپانیول در چه وضعیتی است (تلاش برای بقا در لالیگا)، می‌دانستیم که بازی سختی در پیش داریم. با این حال باید به این حقیقت واقف باشیم که ما عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشتیم. مهمترین چیز پیروزی و کسب سه امتیاز این بازی بود. من فکر می‌کنم اگر من در نیمه اول موفق به گلزنی نشدم یا بارسلونا نتوانست موقعیت‌های بیشتری خلق کند، به دلیل این بود که اسپانیول بسیار سازمان یافته بازی کرد.

مهاجم اروگوئه‌ای آبی‌واناری‌ها تصریح کرد: اسپانیول حتی کار را برای نلسون سمدو و جوردی آلبا در جناحین سخت کرد، اما سرانجام فرصت به دست آمد و خوشحالم که توانستم آن فرصت را تبدیل به گل کنم. درباره صحنه اخراج آنسو فاتی هم باید بگویم، بازیکنی جلوی دیدم را گرفته بود و ندیدم چه شد، اما VAR (کمک‌داور ویدئویی) برای همین چیزها اینجاست و به داور کمک کرد تا تصمیم درستی بگیرد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.